PlayStation 5

PlayStation 5


Na oficiálním blogu byly konečně uveřejněny informace, týkající se nové konzole PlayStation 5. Datum vydání je prozatím stanoveno na Vánoce roku 2020. Jedna z důležitých novinek se mimo jiné týká mechaniky kompatibilní s Blu-ray disky ve 4K a rovněž možnosti přehrávat 100GB PS5 herní disky. Dále byl přepracován i ovladač, přičemž dosud využívanou "rumble" technologii nahrazuje haptická odezva. Ve hrách tak bude například možné rozeznávat jednotlivé povrchy pouhým držením ovladače.O PLAYSTATION 5

Představujeme ti novou řadu herní konzole od společnosti SONY. PlayStation 5 je dlouho očekávaný posun v herních konzolí. Díky novým svěžím komponentům, vyrobených na míru se tato nová herní konzole PlayStation 5 staví na novou úroveň a pozvedne tak tvůj zážitek ze hry na vyšší level než doposud.Čeká tě nová generace gamingu, která tě zavede do nového světa, kde platí méně čekání a více hraní. Vstup s námi do zářivé budoucnosti hraní! Rychlejší načítání lokací zajistí vylepšené hardwarové řešení komunikace s SSD úložištěm, s tím, že soubory by se již neměly tak často duplikovat a zahlcovat workflow konzole. S využitím výkonného GPU řešení od AMD bude k dispozici i jedna z nejvíce nadějných grafických technologií současnosti - Ray Tracing. Výpočetní jednotku pak budou zajišťovat jádra procesoru z rodiny Zen 2.

PS5

Neuvedený design

Již víme, jak vypadá nový ovladač DualSense pro PS5, známe obsah této skvělé, ale tak tajemné herní konzole, avšak její tvar a design nám dosud stále není znám. Víme, že bude rychlejší a svižnější, ale bude i více stylová? Na to si musíme ještě chvilku počkat. 

PS5

Navrženo pro rychlost a výkon

Díky novým svěžím komponentům, vyrobených na míru se tato nová herní konzole PlayStation 5 staví na novou úroveň a pozvedne tak zážitek ze hry na vyšší level než doposud.. Přicházejí nové možnosti rychlosti a výkonu díky jedinečné kombinaci hardwaru, vlastního 1TB SSD a procesoru od AMD a vytvoří tak mnohem bohatší a dynamičtější prostředí v herním světě, které jsi ještě nikdy nezažil!

PS5

Hry v nové grafice!

Vývojáři jsou zatím tišší v uvedení herních titulů pro nadcházející herní konzoli PlayStation 5. Již s jistotou víme, že se můžeš těšit na parádní hru GodFall, ale těšit se můžeš i na jiné, zajímavé herní tituly.

Představujeme nový ovladač DualSense pro PS5

Přizpůsobitelnost byla věnována i triggerům - tedy tlačítkům L2 a R2 - těm vývojáři budou moci naprogramovat sílu mačkání, takže hráč bude s to adekvátně přizpůsobit například sílu svých úderů. Ovladač dále bude disponovat konektorem USB-C, větší a velmi vítanou kapacitou baterie a vylepšeným reproduktorem pro přenos například UI zvuků, jako tomu na PS4 bylo například v Horizon: Zero Dawn. To z něj dělá ovladač nové generace!

 Dostávej informace