Project Highrise: Architect’s Edition

Výprodej
Vyšlo: 19.10.2018 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 89605 /
Záruka: 2 roky
Máš již tuto hru? Vykoupíme ji! Získáš tak jinou hru levněji
-67%
Project Highrise: Architect’s Edition
Hra pro - Dokonalý simulátor mrakodrapu na PC konečně vychází i na konzole jako Project Highrise: Architects Edition. Nejenže přináší veškerý obsah z originální základní hry Project Highrise, ale Architects Edition také obsahuje DLC Las Vegas a obsahové balíčky Miami Malls, Tokyo Towers, London Life a Brilliant Berlin v jedné definitivní konzolové edici.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4 PC Nintendo Switch
99 Kč
Pouze na prodejnách
79 Kč
Pouze na prodejnách
99 Kč
299 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Project Highrise: Architect’s Edition Project Highrise: Architect’s Edition
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč 99 Kč

Podrobné informace

 

Project Highrise

Dokonalý simulátor mrakodrapu na PC konečně vychází jako Project Highrise: Architects Edition. Nejenže přináší veškerý obsah z originální základní hry Project Highrise, ale Architects Edition také obsahuje DLC Las Vegas a obsahové balíčky Miami Malls, Tokyo Towers, London Life a Brilliant Berlin v jedné definitivníedici. Jsi architekt a vývojář a tvým úkolem je stavět světoznámé mrakodrapy, které budou chloubou celého města, mistrovskými díly na poli umění a stavitelství. Ale mrakodrap je mnohem víc než jen ocel a sklo, je to složitý ekosystém plný lidí, kteří v budově bydlí a pracují. Je to komplexní stroj, který potřebuje tvou stálou péči, aby mohl fungovat hladce a efektivně.


Od okamžiku, kdy kopneš do země, záleží každé rozhodnutí jen na tobě. Jako architekt musíš koordinovat konstrukci všeho – každé zdi a kabelu, každé kanceláře a bytu. Jako majitel budovy se musíte starat o spokojenost nájemníků – a o to, aby platili nájem včas. Jako šikovný vývojář si musíš hlídat zadní vrátka a zároveň investovat do budoucnosti. Když uspěješ, získáš za odměnu prestižní adresu, kde budou chtít všichni bydlet a pracovat. Když selžeš, budeš sledovat, jak nájemníci znechuceně odcházejí, berou si práci jinam a tvou reputaci nechají v troskách.


Vytvoříš exkluzivní kancelářskou výškovou budovu, která přiláká průmyslové magnáty z celého světa? Postavíš luxusní apartmány v podkroví pro elitu a hřiště pro celebrity? Možná se tě zmocní chamtivost a postavíš činžovní dům, který dá před spokojeností nájemníků přednost hromadě peněz. Veškerá rozhodnutí záleží jen na tobě. Úspěch máš pouze a jedině ve svých rukou.

  

HERNÍ OBSAH:

 • Konzolová verze obsahuje základní hru Project Highrise společně s DLC Las Vegas a obsahovými balíčky Miami Malls, Tokyo Towers, London Life a Brilliant Berlin.
 • Užij si hloubkovou a komplexní simulaci moderního mrakodrapu.
 • Vytvoř zářivé obchodní věže pro obchodní titány, kteří hledají dokonalou kancelář v centru města.
 • Vybuduj obytné bytové bloky, které vyhovují těm, kteří chtějí bydlet v oblacích.
 • Starej se o spokojenost turistů ve výškových hotelových věžích.
 • Pořádej exkluzivní akce v obrovských společenských centrech a slavných koncertních halách.
 • Nalákej návštěvníky do velkolepých obchodních domů s neodolatelnými restauracemi a obchody s módou.
 • Prozkoumej otevřenou sandboxovou hratelnost a postav si mrakodrap snů s několika úrovněmi obtížnosti a počátečními podmínkami.
 • Zdolej kampaň s 29 náročnými scénáři.
 • Prověř své manažerské schopnosti a vyhov zvyšujícím se nárokům rozmanitých obyvatel svých budov.
 • Najímej specializované konzultanty, kteří zvýší přitažlivost tvých bytů, pracovní efektivitu a šanci na lepší dohody s radnicí.

Foto & Video