Project CARS (PC) DIGITAL

Vyšlo: 07.05.2015 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: D1232122 /
Záruka: 2 roky
Vytvořte si pilota, vyberte si z nabídky disciplín a přeřaďte na vyšší rychlost, abyste dosáhli nespočet Historických cílů a dostali se do Síně slávy. Potom otestujte svoje schopnosti v online závodech ať už v nabitých závodních víkendech, závodech s časem o umístění v žebříčku nejlepších nebo pravidelně doplňovaných komunitních soutěžích.
Platforma
PC
799 Kč
Ihned ke stažení
Project CARS  (PC) DIGITAL Project CARS (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
799 Kč

Podrobné informace

Digitální edice Project CARS obsahuje Limited Edition balíček DLC, který zpřístupní pět legendárních vozů. S auty se můžete projet v kterémkoliv z herních módů a předvést ve speciální sérii v rámci kariéry!

 

  • Ford GT40 Mk IV
  • BMW M1 Pro Car
  • McLaren F1
  • Sauber C9
  • Mercedes-Benz AMG C-Coupe DTM

 

Hra Project CARS vznikala pod dohledem zapálené komunity fanoušků závodních her a skutečných profesionálních závodníků, kteří ji průběžně testovali. Project CARS je produktem odborných znalostí herních vývojářů a požadavků fanoušků, a jako taková představuje hra novou generaci závodních simulátorů.

 

Objevte bezkonkurenční hru, která vás pohltí, s grafikou na světové úrovni a ovládáním, díky němuž skutečně pocítíte silnici pod sebou. Vytvořte si řidiče, vyberte si ze široké nabídky motoristických sportů v dynamické kariéře a začněte psát svůj vlastní příběh v intenzivním online multiplayeru.

 

Project CARS nabízí v porovnání se všemi závodními hrami dosud největší soupisku tratí, bezprecedentní systém střídání dne a noci, proměnlivé počasí, široké možnosti ladění vozu, funkce pit stop, podporu pro systém Oculus Rift a 12K Ultra HD rozlišení. Konkurence nemá šanci.

 

 

ZA HRANICÍ REALITY

Grafika nové generace, věrohodné řízení vozu, podpora Oculus Rift a až 12K Ultra HD rozlišení.

 

OD ZÁVODNÍKŮ PRO ZÁVODNÍKY          

Vytvořeno ve spolupráci a otestováno s fanoušky a piloty závodních aut pro perfektně vyváženou hratelnost.

 

VAŠE VOLBY, VAŠE VÍTĚZSTVÍ

Ovládněte celou škálu motosportů a neviděnou nabídku tratí v módu kariéry!

 

 

World Of Mass Development, Slightly Mad Studios, Project CARS, logo WMD, logo SMS a logo Project CARS jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky Slightly Mad Studios Limited ve Velké Británii a/nebo jiných zemích. © 2014 Slightly Mad Studios. Jména, ztvárnění a loga všech produktů jsou majetkem jejich výhradních vlastníků a jsou využívána s jejich souhlasem.

HW požadavky

2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400, 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940; grafická karta nVidia GTX 260, ATI Radeon HD 5770 s 1 GB videopaměti; DirectX 9.0; 4 GB RAM, 25 GB volného místa na disku, doporučeným ovladačem je volant.