Project Cars 3

Datum vydání: 28.08.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 985040 /
Záruka: 2 roky
Tvoje ultimátní závodní cesta od víkendového závodníka až k závodní legendě již brzy začíná s Project Cars 3, kde se hráči mohou těšit na více než 200 elitních cest a závodních aut a více než 140 globálních okruhů ve 24 hodinových cyklech a čtyřech ročních obdobích za každého počasí. Spolu se všemi novými zážitky, emocemi a zábavou ze živoucího světa automobilového závodění, přinese hra Project Cars 3 nespočet zajímavých nových prvků a přinese tak ještě vetší zábavu a přístupnost.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
1 699 Kč
Předobjednávka
1 699 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 28.08.2020
Zásilkovna 28.08.2020
Česká pošta - Balík na poštu 28.08.2020
Česká pošta - Balík do ruky 28.08.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Project Cars 3 Project Cars 3
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace

Zcela poprvé se v rámci série představí vzrušující a náročný mód Career Mode. Hráči budou nuceni tvrdě soupeřit, aby si mohli vybavit svá auta autentickými výkonnostními díly, které realisticky ovlivní jízdní vlastnosti a výkon jejich automobilu při jejich cestě na vrchol závodního světa. Další novinkou, kterou hra Project Cars 3 přinese, je široká škála přizpůsobení pro automobily, jako jsou kola, pneumatiky, ráfky a mnoho dalšího, včetně možností přizpůsobení závodního hrdiny.

Vývojáři ze Slightly Mad Studios pilně pracovali na tom, aby učinili hru Project Cars 3 co možná nejvíce přístupnou hrou v historii série tak, aby si ji mohli užít všichni hráči bez ohledu na jejich hráčské dovednosti. Hra přinese zcela přepracované ovládání, vylepšený jízdní model a mnoho dalšího.

HERNÍ OBSAH:

  • Vžij se do kůže závodníka – Tvoje ultimátní závodní cesta od víkendového závodníka až k závodní legendě začíná.
  • Career Mode – Budeš nucen tvrdě soupeřit, abys mohl vybavit svoje auta výkonnostními díly, které ovlivní jízdní vlastnosti a výkon tvohé automobilu.
  • Vylepšené ovládání – Hra přinese zcela přepracované ovládání, vylepšený jízdní model a mnoho dalšího.
  • Prožij emoce, které ti jízda přinese – Spolu se všemi novými zážitky, emocemi a přináší hra nespočet nových prvků a přinese tak ještě vetší zábavu a přístupnost.