Pro Evolution Soccer 2020

Bazar
Kód produktu: P98812 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Také letos si fanoušci fotbalu užijí pořádné sportovní vzrušení se hrou eFootbal PES 2020, v níž se realisticky pojatý fotbal snoubí s příběhovým módem, v němž se bere v potaz osobnost hráče a díky tomu si každý bude moci užít zcela jedinečná Master League příběh.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
699 Kč
Pouze na prodejnách
699 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Pro Evolution Soccer 2020 Pro Evolution Soccer 2020
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
699 Kč

Podrobné informace


Pro Evolution Soccer 2020


Také letos si fanoušci fotbalu užijí pořádné sportovní vzrušení se hrou eFootbal PES 2020, v níž se realisticky pojatý fotbal snoubí s příběhovým módem, v němž se bere v potaz osobnost hráče a díky tomu si každý bude moci užít zcela jedinečná Master League příběh.

Samotného vylepšení se pak dočkala především hratelnost, kdy kromě již klasického důrazu na realističnost zážitku je brán v potaz i lidský omyl, takže obranou nyní budeš moci proklouznout využitím omylu v jejích řadách. To ovšem platí i pro tebe, takže se budeš muset snažit, abys neudělal chybu, která tě bude stát vítězství v těsném zápase.

Ve zcela novém módu Matchday si hráči užijí kompetitivní formát, který hráče sebere z pozice pouhého diváka a postaví je na hřiště. Přidej se na jednu ze dvou stran na začátku každého týdenního eventu, v němž se každá kvalitní přihrávka a gól počítají do bodů, jež v konečném důsledku zajistí vítězství té či které straně.

 
HERNÍ OBSAH:

  • Vylepšená hratelnost - Nové schopnosti a dovednosti s míčem, jednodotekové techniky a fyzika míče - to vše připraveno s pečlivou konzultací se záložníkem Andrésem Iniestou
  • Matchday - Vyber si stranu a zahraj si s nováčky a veterány v tomto souboji o dominanci v rámci online kompetitivním módu.
  • Master League - Kompletně přepracovaný zážitek čeká - s novým interaktivním dialogovým systémem, přepracovaným menu a realističtějšími přestupy za pomocí integrací reálných dat.

Foto & Video