Pro Evolution Soccer 2020

Vyšlo: 10.09.2019 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 98813 /
Záruka: 2 roky
Máš již tuto hru? Vykoupíme ji! Získáš tak jinou hru levněji
Hra pro XONE - Také letos si fanoušci fotbalu užijí pořádné sportovní vzrušení se hrou eFootbal PES 2020, v níž se realisticky pojatý fotbal snoubí s příběhovým módem, v němž se bere v potaz osobnost hráče a díky tomu si každý bude moci užít zcela jedinečná Master League příběh.
Platforma
Xbox ONE
Edice
Standard Edition
1 499 Kč
Pouze na prodejnách
1 399 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Pro Evolution Soccer 2020 Pro Evolution Soccer 2020
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 499 Kč

Podrobné informace


Pro Evolution Soccer 2020


Také letos si fanoušci fotbalu užijí pořádné sportovní vzrušení se hrou eFootbal PES 2020, v níž se realisticky pojatý fotbal snoubí s příběhovým módem, v němž se bere v potaz osobnost hráče a díky tomu si každý bude moci užít zcela jedinečná Master League příběh.

Samotného vylepšení se pak dočkala především hratelnost, kdy kromě již klasického důrazu na realističnost zážitku je brán v potaz i lidský omyl, takže obranou nyní budeš moci proklouznout využitím omylu v jejích řadách. To ovšem platí i pro tebe, takže se budeš muset snažit, abys neudělal chybu, která tě bude stát vítězství v těsném zápase.

Ve zcela novém módu Matchday si hráči užijí kompetitivní formát, který hráče sebere z pozice pouhého diváka a postaví je na hřiště. Přidej se na jednu ze dvou stran na začátku každého týdenního eventu, v němž se každá kvalitní přihrávka a gól počítají do bodů, jež v konečném důsledku zajistí vítězství té či které straně.

 
HERNÍ OBSAH:

  • Vylepšená hratelnost - Nové schopnosti a dovednosti s míčem, jednodotekové techniky a fyzika míče - to vše připraveno s pečlivou konzultací se záložníkem Andrésem Iniestou
  • Matchday - Vyber si stranu a zahraj si s nováčky a veterány v tomto souboji o dominanci v rámci online kompetitivním módu.
  • Master League - Kompletně přepracovaný zážitek čeká - s novým interaktivním dialogovým systémem, přepracovaným menu a realističtějšími přestupy za pomocí integrací reálných dat.