Pro Evolution Soccer 2012

Bazar
Kód produktu: P12130 /
Záruka: 2 roky
Další ročník Pro Evolution Soccer, který by neměl ujít žádnému fanouškovi fotbalu. Jak to bude tento rok? Porazí PES konkurenční FIFU?
Platforma
PlayStation 3
99 Kč
Pouze na prodejnách
Pro Evolution Soccer 2012 Pro Evolution Soccer 2012
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
99 Kč

Podrobné informace

Konami přichází s dalším ročníkem populárního Pro Evolution Socceru, který přináší spoustu nových vylepšení po grafické i herní stránce. Detailní záběry hráčů, skvěle provedené kličky nebo hezké zakončování. To je jen špičkou ledovce. Opět se můžeme těšit na nejrůznější možnosti hraní - od rychlého zápasu až po kariérní mód. Nebudou chybět ty nejlepší ligy světa a mód Champions League.

Ročník 2012 by měl být revoluční. Doposud tvůrci z japonského vývojářského studia kladli důraz více na zábavu než přesnou simulaci. Vzpomeňte na mnohdy neodhadnutelné odskoky míče, přehnané pády, rychlost přechodu přes střední pásmo i nepříliš složité taktizování. Tento rok by to mělo být jinak. Došlo k úpravám AI hráčů i rozhodčích. Do hry bylo přidáno pár realistických prvků, jako přetlačování nebo taktické chování hráčů bez míče.

Fanoušci fotbalu by si tento titul rozhodně neměli nechat ujít. Další kolo souboje o krále fotbalového simulátoru. Bude v tomto roce lepší PES nebo FIFA?

Co nás čeká?

  • Aktivní AI. Reálné pohyby i myšlení a etika hráčů.
  • Přetlačování. Atributy hráče budou mít určitou váhu na jeho úspěšnosti v osobních soubojích.
  • Grafika. Jako každý rok. Lepší animace, detaily obličejů i mimika.
  • Inteligentní chování hráčů bez míče. Zónové obrany i vykrývání prostorů, kde hrozí kolmice.
  • Mnohem lepší umělá inteligence u rozhodčích, než tomu bylo v dřívějších ročnících.

Foto & Video