Pro Evolution Soccer 2011

Bazar
Vyšlo: 08.09.2011 /
Kód produktu: P11267 /
Záruka: 2 roky
Hra Pro Evolution Soccer byla dlouho považována za jednu z nejrealističtějších simulací, ale ročník 2011 má být dalším oživením série s nejprokročilejší řadou doplňků, možnosti regulace a nových animací k přiblížení realistického fotbalového života.
Platforma
PlayStation 3
49 Kč
Pouze na prodejnách
Pro Evolution Soccer 2011 Pro Evolution Soccer 2011
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
49 Kč

Podrobné informace

Hra Pro Evolution Soccer byla dlouho považována za jednu z nejrealističtějších simulací, ale ročník 2011 má být dalším oživením série s nejprokročilejší řadou doplňků, možnosti regulace a nových animací k přiblížení realistického fotbalového života. Hlavním cílem je naprostá svoboda hry. PES 2011 zavádí novou funkci indikátoru hráče, která umožňuje uživateli určit přesnou sílu střely i přihrávky. Přihrávky nyní budou přesné, jak krátké, tak dlouhé, přihrávky do nohy, na jeden dotek, což umožní hráči diktovat hru a kontrolovat zápas.

Další novinka bude svoboda pohybu. Bude navržena tak, aby každý pohyb, přihrávka, střela byla v rozhodnutí samotného hráče. Umělá inteligence AI bude zasahovat v průběhu zápasu a vy na ni budete muset reagovat a odvracet její šance. Budete ovládat veškeré funkce hráče a tím ho dostanete kompletně pod kontrolu.

Co nás čeká?

  • Naprostá kontrola: PES ti umožní naprostou kontrolu nad vaším hráčem až 360 stupňů. Jednoduše ovládej přihrávky, střely, braň a dávej přihrávky do běhu. To vše ti umožní přenést míč, kam budeš chtít a posunuje hráčskou svobodu o další stupínek výše. Hráč tak může vyvinout tlak na soupeře a přinutí ho k chybám a ztrátě míče.
  • Indikátor střely a ukazatel výdrže: Kromě obecných ukazatelů střelby a výdrže, bude mít další faktor vliv na hráče, a to energie. Bude mít vliv na hráčův pohyb, sprint a taktéž se projeví ve statistikách. Pokud bude energie nízká, projeví se na únavě a ta bude mít za následek ztrátu rychlosti, tlak soupeře a ztrátu míče.
  • Nová AI obránců: Obránci si hlídají vlastní pozice, čtou hru, sledují každý míč a pokud se do jejich prostoru dostane útočník, snaží se ho donutit k chybám a ztrátě míče.
  • Animace a fyzika hráče: PES má nyní kompletně přepracované animace ve hře. Tyto změny mají za následek přirozený pohyb. realističtější zrychlení, setrvačnost, než kdy předtím. Souboje tělo na tělo, blokování střel teď vypadají daleko realističtěji a k dispozici je i širší paleta pohybů a řešení situací. Okolní animace přispívají k autentické atmosféře. Hráči se budou chovat realisticky, jak při chůzi, tak i v běhu s míčem.
  • Rychlost hry: Změna rychlosti hry v PES znamená, že hra má větší tempo, které se liší v závislosti na situaci. Hrači budou diktovat tempo, přes pomalé budování hry a dále využívat volné prostory k tlaku na soupeře. Hra bude většinou závislá na středové řadě s rychlými výpady do útoku.
  • Master League Online: Master League bude nabízet nové možnosti pro všechny, kteří se budou chtít zúčastnit online. PES 2011 bude nabídet v online módu ty nejlepší zápasy se skutečnými hráči světa. A pro tebe výzvu, vytvořit nejlepší mužstvo na světě.