Příslušenství pro PlayStation 5

Svou konzoli PlayStation 5 už máš a hledáš příslušenství, které by tvé hraní ještě zlepšilo? Co by to bylo za hraní bez pořádného vybavení. Vyber si z nabídky ovladačů, sluchátek, SSD disků, PlayStation VR2 a ostatních produktů z kategorie příslušenství.

Ovladače

Každý hráč ti potvrdí, že čím máš lepší ovladač, tím je tvé hraní lepší. Při výběru se zaměř především na jeho funkce, jako je haptická odezva nebo třeba speciální tlačítka. Oficiální ovladače k PS5 od Sony nabízejí nejlepší kompatibilitu, avšak existují i ovladače od jiných značek, které mohou být cenově dostupnější.

Sluchátka

Při výběru sluchátek pro PlayStation 5 je nejdůležitější zaměřit se na kvalitu zvuku, prostorový zvuk, kompatibilitu, preferovaný způsob připojení pomocí USB nebo bezdrátově a v neposlední řadě také pohodlí a design. Pokud jsi zvyklý hrát dlouho do noci, zvol ergonomický design, který se ti přizpůsobí.

PlayStation VR2

Hledáš příslušenství pro PlayStation VR2? V této kategorii najdeš nabíjecí stanice pro ovladače, pouzdro pro VR2 a různé Kity pro ovladače.

SSD disky

Zrychli svůj herní výkon. Se Samsung SSD s chladičem se ti už žádný hra nezasekne. Samsung SSD byly stvořeny pro náročné aplikace, grafiku, analýzu dat i hry.

Ostatní

V sekci ostatní si vybereš z nabídky dokovacích stanic, nabíječek, držáků, pouzder, kamer a spousty dalších produktů. Vždy vybírej podle kompatibility a tvého pohodlí.

více méně