Port Royale 4

Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 985441 /
Záruka: 2 roky
Vypluj na moře a přidej se ke koloniálním mocnostem, jako je Španělsko, Anglie, Francie a Nizozemsko, v boji o nadvládu nad Karibikem 17. století. Ve hře Port Royale 4 se ujmeš kontroly nad kolonií jako mladý ambiciózní guvernér, který touží zjistit, jaké je spravovat svou malou osadu a rozvíjet ji v rušné obchodní město. Zcela poprvé v této sérii budou námořní bitvy tahové, přičemž najednou může bojovat až 8 lodí. Kapitáni mohou provádět taktické manévry, které mohou zvrátit průběh boje i v beznadějných situacích ve slavné vítězství.
Platforma
Nintendo Switch
Nintendo Switch PlayStation 4 Xbox ONE PC
Edice
Standard Edition
1 399 Kč
Předobjednávka
1 399 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba
Zásilkovna
Česká pošta - Balík na poštu
Česká pošta - Balík do ruky
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Port Royale 4 Port Royale 4
Nintendo Switch Krabicové vydání
Předobjednávka
1 399 Kč

Podrobné informace

Vypluj na moře a přidej se ke koloniálním mocnostem, jako je Španělsko, Anglie, Francie a Nizozemsko, v boji o nadvládu nad Karibikem 17. století. Ve hře Port Royale 4 se ujmeš kontroly nad kolonií jako mladý ambiciózní guvernér, který touží zjistit, jaké je spravovat svou malou osadu a rozvíjet ji v rušné obchodní město.

Vyvíjej výrobní řetězce, které propojují vícero ostrovů, a vytvářej komplexní obchodní cesty napříč Karibikem, abys uspokojil neustále rostoucí potřeby jednotlivých měst. Využívej detailní mořské mapy a vyhýbej se nebezpečným vodám, útesům či mělčinám. Plň úkoly pro vicekrále svého národa, zasluž si větší slávu a odemkni si městské budovy, lodě a další. Dobývej města konkurenčních národů či pronásleduj jejich flotily a zároveň dávej dobrý pozor na piráty a další korzáry.

Zcela poprvé v této sérii budou námořní bitvy tahové, přičemž najednou může bojovat až 8 lodí. Kapitáni mohou provádět taktické manévry, které mohou zvrátit průběh boje i v beznadějných situacích ve slavné vítězství.

 

HERNÍ OBSAH:

  • Vyber si ze čtyř koloniálních mocností: Anglie, Francie, Španělska a Nizozemska, z nichž každá poskytuje různé výhody a jedinečné herní styly.
  • Kampaň pro jednoho hráče: Vrhni se na čtyři rozsáhlé kampaně pro jednoho hráče, které sledují jeden z národů na cestě k nadvládě.
  • Ustanov velitele výprav ze čtyř různých tříd postav: průzkumník, obchodník, bukanýr a pirát – každý přináší své vlastní výhody a nevýhody.
  • Obchoduj: Navazuj a spravuj obchod se 60 karibskými městy v obrovském 3D herním světě. Drž se dál od útesů, mělčin a zrádných vod a optimalizuj své obchodní cesty.
  • Pusť se do výroby: Vyber si z 50 budov včetně 25 výrobních míst a vyráběj zboží jako rum či luxusní předměty. Stav městské budovy s efektem na okolní čtvrť, díky kterým můžeš optimalizovat produktivitu a starat se o celkovou spokojenost svých obyvatel.
  • Vyber si svou loď: 18 historicky autentických typů lodí z konce 16. a ze 17. století.
  • Bojuj: Zapoj se do taktických tahových námořních bitev se silnými kapitány.

 

Licence, stavební povolení, nové budovy a lodě si můžete odemknout tak, že budete rozvíjet svou reputaci v rámci národa.