Pokémon Go

Pokémon Go

Datum vydání: 16. 11. 2018

Pokémon Let's Go přináší klasické zážitky ze starších konzolí na Nintendo Switch! Pomoz Ashovi pochytat co nejvíc Pokémonů v tomto RPG s krásnou HD grafikou. Čeká na tebe rozsáhlý příběh a stranou nezůstane ani možnost projít si hrou společně s kamarádem v kooperativním režimu pro 2 hráče. A pokud hraješ Pokémon GO, jedině dobře, protože hra nabídne pokročilou integraci s tímto mobilním hitem.

Pokémon Go

Základní edice

Spousta úkolů, které zaujmou každé správné trenéry - těch je hra Pokémon Go doslova plná. Vyber si, jestli svou cestu započneš s legendárním Pikachu nebo roztomilou Eevee a vydej se na svou výpravu za poražením všech překážek, které se ti postaví do cesty.


Základní edice + Pokéball Plus

V tomto balení kromě základní verze hry Pokémon Let's Go nalezneš i speciální ovladač Pokéball Plus, díky němuž bude chytání Pokémonů zase o něco snazší.

Edice obsahuje:

  • Hru Pokémon Go
  • Speciální ovladač Pokéball Plus

 

Pokéball Plus

Samotný Pokéball si samozřejmě můžeš zakoupit také. Pokéball je důležitá součást vybavení každého Pokémon Trenéra! S jeho pomocí může Pokémony chytat a brát s sebou na své cesty. A ty nyní můžeš mít toto unikátní zařízení se známým vzhledem - Pokéball Plus. S Pokéballem Plus v ruce dobrodružství s Pokémony vyskočí z obrazovky do reálného světa.

Balení obsahuje:

  • Speciální ovladač Pokéball Plus
Pokémon Go s konzolí

Hra s konzolí

Kup si hru společně s konzolí Nintendo Switch a ihned se vrhni do akce. Dva módy hraní - doma  i na cestách, oblíbené herní světa jako Super Mario či The Legend of Zelda a vychytaný multiplayer, který si s přáteli užiješ opravdu kdekoliv.

 

Pokémon merchandise

Pokémon merchandise

Kromě her samotných máme pro všechny vojáky v nabídce i klíčenky, trička a hrnky s motivem hry. Prostě vše, co budeš potřebovat do akce. Pochází z oficiálního merchandise ke značce Pokémon.

 

Pokémon karty

Sběratelské karty

Poskládej si balík těch nejlepších bojovníků a vyhrávej turnaje, nebo porážej své kamarády v lítých karetních bitvách. Ve sběratelské karetní hře Pokémon se najde něco pro každého.