Pokémon Sword

Bonus: Steelbook a DLC
Datum vydání: 15.11.2019 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 91255 /
Záruka: 2 roky
Hra pro Nintendo Switch - Pokémon Sword, respektive Pokémon Shield jsou nejnovější přírůstky do rodiny Pokémon RPG a podívají se na platformu Nintendo Switch. Vydej se do nového regionu Galar s rozličnými prostředími, klidným venkovem a životem pulzujícími městy a zažij svět, v němž Pokémoni a lidé žijí v blízkém sepětí.
Platforma
Nintendo Switch
Edice
Standard Edition
1 499 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 15.11.2019
Zásilkovna 15.11.2019
Česká pošta - Balík na poštu 15.11.2019
Česká pošta - Balík do ruky 15.11.2019
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Pokémon Sword Pokémon Sword
Nintendo Switch Krabicové vydání
Předobjednávka
1 499 Kč

Podrobné informace


Upozornění: Všechny informace jsou pouze orientační. Cena, datum vydání a obsah se ještě mohou do vydání měnit.Pokémon Sword, respektive Pokémon Shield jsou nejnovější přírůstky do rodiny Pokémon RPG a podívají se na platformu Nintendo Switch. Vydej se do nového regionu Galar s rozličnými prostředími, klidným venkovem a životem pulzujícími městy a zažij svět, v němž Pokémoni a lidé žijí v blízkém sepětí.


Během své cesty budeš mít příležitost navštívit různé Gymy a stát se trenérem - šampionem. Rozhodně na to nebudeš sám, společně s tebou se do Galaru vydá i jeden z Pokémonů, který se stane tvým prvním partnerem. Vybrat si budeš moci mezi Grookeym, Scorbunny a Sobblem.