Pokémon

Pokémoni, zkrácenina pro „Pocket Monsters“, jsou fiktivní bytosti, které se poprvé objevily v roce 1996 v Japonsku díky videohrám vydavatelství Nintendo. Od té doby se stali fenoménem, který okouzlil celý svět. Zahrnuje nejen hry, ale také televizní seriály, filmy, hračky, sběratelské karty a další merchandise. Klikni na více a podívej se, co všechno u nás najdeš.

Co nebo kdo jsou Pokémoni?

Představ si různé druhy tvorů a bytostí s úžasnými schopnostmi, které žijí všude kolem nás. Každý Pokémon má své jedinečné vlastnosti, schopnosti a vývojové fáze, osobnost a sílu. Od roztomilého Pikachu, maskota celé série, až po mocného Charizarda. Tvým úkolem je chytit pokémona do pokéballu, trénovat ho a bojovat s ním v napínavých soubojích. Čím víc Pokémonů máš, tím silnějším trenérem jsi. Tak co? Chytíš je všechny?

Pokémon fenomén ve sbírání karet

Pokémon Trading Card Game (TCG) se stala oblíbenou aktivitou mezi dětmi i dospělými. Každá karta představuje různé Pokémony, jejich schopnosti a útoky. Cílem je nejen sbírat karty pro jejich estetickou hodnotu, ale také je používat ve strategických soubojích. Některé karty jsou neuvěřitelně vzácné a jejich hodnota může dosáhnout tisíců dolarů. Například karta „Pikachu Illustrator“ je jednou z nejvzácnějších a nejdražších karet na světě. Hon za vzácnými kartami přináší hráčům a sběratelům vzrušení a pocit dobrodružství.

Přidej se k této komunitě a staň se ostříleným trenérem. Dej si však pozor, jak už z předešlého textu víš, některé karty mohou být opravdu velmi vzácné a hodnotné. To bohužel nahrává různým padělatelům. Kupuj proto karty jen od ověřených prodejců, jako jsme my. Proč? To se dozvíš tady. Možná se ptáš, jak poznáš, že je karta pravá, klikej zde. Zjisti, jak rozeznat Fake od Originální karty.

Pokémon produkty v naší nabídce

Co všechno s Pokémon tematikou prodáváme? To musíš prozkoumat sám. Jednoduché to ale nebude, protože už teď víme, že pro tebe bude těžké si z té široké nabídky vybrat.

Tady máš jen malý výčet toho nejoblíbenějšího:

  • sběratelské karty (balíčky, boostery, speciální edice)
  • příslušenství (alba, krabičky, ovladače, hrací podložky)
  • merchandise (figurky, plyšáky, oblečení, batohy, sošky)
  • hry

Tipy jak doplnit svou sbírku

Chceš začít se sbíráním karet nebo doplnit svou Pokémon sbírku produktů? Sleduj vydání nových edic a speciálních balíčků, které na web pravidelně přidáváme. Potřebuješ je vidět na vlastní oči? Přijď se na ně podívat do kterékoliv naší prodejny.

více méně