Podložka Marvo MG8

Vyšlo: 26.09.2019 /
Lokalizace: Český manuál /
Kód produktu: 99997 /
Záruka: 2 roky
PC Hardware - Ať už jde o mnohem výraznější hranice herní plochy nebo o vylepšení estetiky Vašeho herního příslušenství, podsvícená podložka Marvo MG08 je ideálním řešením pro oba případy a ještě víc. Podložka nabízí skvělý povrch pro optické i laserové snímače, s kterým se také dočkáš vyšší přesnosti, lepšímu komfortu a díky svému kvalitnímu propracování i dlouhodobou výdrží.
Pouze na prodejnách
399 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Podložka Marvo MG8 Podložka Marvo MG8
PC Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace


Ať už jde o mnohem výraznější hranice herní plochy nebo o vylepšení estetiky Vašeho herního příslušenství, podsvícená podložka Marvo MG08 je ideálním řešením pro oba případy a ještě víc. Podložka nabízí skvělý povrch pro optické i laserové snímače, s kterým se také dočkáš vyšší přesnosti, lepšímu komfortu a díky svému kvalitnímu propracování i dlouhodobou výdrží. Hlavní hvězdou zde je RGB podsvícení, které samozřejmě vypadá dobře a dodává na atmosféře během hraní. Podložka také nabízí ovládací tlačítko, čímž lze měnit mezi efekty podsvícení a tím si podložku přizpůsobit podle své nálady.

Technické vlastnosti:
  • Textilní povrch z mikrovlánken
  • Pevná gumová základna
  • Velikost: 350 x 250 x 3 mm
  • Rozhraní: USB
  • Délka kabelu: 2 m


Foto & Video