PlayStation VR2

Ponoř se do hry s virtuální realitou PlayStation VR2, která nabízí nejen neuvěřitelný obraz, ale také hraní na zcela nové úrovni. Díky věrným funkcím můžeš sledovat každý okamžik v těch nejlepších detailech. Nech se vtáhnout do jakéhokoliv děje hry a zažij virtuální realitu v té nejlepší kvalitě. 

Až do těch nejmenších detailů

Podrobnější detaily ti umožní dva displeje OLED s rozlišeném 2000x2040, které poskytují 4K HDR obraz s rychlostí až 120 snímků za sekundu, tedy až 4x vyšší rozlišení než původní verze PlayStation VR. 

Oči na šťopkách

PlayStation VR2 bylo stvořeno pro opravdové fajnšmekry. S funkcí sledování očí, které dokáže simulovat emocionální reakce tvého avatara. Dej svým spoluhráčům najevo své pocity. 

Uslyšíš i trávu růst

Nech se obklopit realistickým zvukovým prostorem. S technologií Tempest 3D AudioTech se ozvučení hry dynamicky přizpůsobí tvé poloze a pohybům hlavy. Vnímej každý zvuk, lokalizuj nepřátele podle střelby, kroků a dalších aspektů. 

PlayStation VR2 Sense

S PlayStation VR2 Sense ožijí nové světy. Náhlavní souprava a ovladače ti umožní uniknout do herního světa jako nikdy předtím. Spojení dokonalého designu a perfektních funkcí nabízí jemné a citlivé vibrace, haptickou odezvu, adaptivní spouště, přesné sledování a detekci dotyku prstu. Díky tomu pocítíš zpětný ráz zbraně, rozpadající se předmět přímo ve tvých rukách a další paletu rozmanitých vjemů.

více méně