Ping Pong VR

Bazar
Kód produktu: P55055 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Staň se mistrem ping-pongu za pomocí PlayStation VR! Zahraj si v zajímavých arénách, jež připomínají skutečné stadiony s nadšeným publikem. Nauč se pořádné falše a zdrť soupeře nečekanými údery!
Platforma
PlayStation 4
149 Kč
Pouze na prodejnách
149 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Ping Pong VR Ping Pong VR
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
149 Kč

Podrobné informace

 

PSVR noodle

 

Staň se mistrem stolního tenisu za pomocí PlayStation VR! Zahraj si v zajímavých arénách, jež připomínají skutečné stadiony s nadšeným publikem. Nauč se pořádné falše a zdrť soupeře nečekanými údery!


Hra obsahuje hned několik módů, jež můžeš postupně objevit – režim Practice, v němž se pocvičíš proti umělé inteligenci, Single match, Turnajový mód, v němž budeš postupovat postupně odehranými zápasy až k titulu šampiona a dále Arkádové módy, v nichž se budeš snažit získat co nejvyšší skóre, které posléze porovnáš se svými přáteli. To vše v hned několika úrovních obtížnosti, díky nimž se vypracuješ ze začátečníka v herního guru. Nejlepší simulátor stolního tenisu pro VR přichází, připrav pálku!

  

VR Ping Pong se dá hrát ve 2D a 3D. Pro použití ve stereoskopickém 3D je nutná kompatibilní televize a 3D brýle.

Foto & Video