Pillars of Eternity: Complete Edition

Bazar
Kód produktu: P85002 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Pillars of Eternity, dokonalý zážitek s hrou na hrdiny na PC, nyní vychází i na Xbox One a PlayStation 4. Hru vyvinuli fanoušci her na hrdiny z Obsidian Entertainment, mistři žánru RPG. Kompletní edice pak přichází s veškerým dosud vydaným dodatečným obsahem, takže si své dobrodružství užiješ skutečně na maximum!
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
399 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Pillars of Eternity: Complete Edition Pillars of Eternity: Complete Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

 


Pillars of Eternity: Complete Edition obsahuje veškerý dosud vydaný dodatečný obsah z PC verze, včetně všech DLC a přídavků v jednom výhodném balení.

 

POE Complete

 

Pillars of Eternity, dokonalý zážitek s hrou na hrdiny na PC, nyní vychází i na Xbox One a PlayStation 4. Hru vyvinuli fanoušci her na hrdiny z Obsidian Entertainment, mistři žánru RPG.

Hra Pillars of Eternity začala jako projekt na Kickstarteru, kde s přehledem naplnila všechny kýžené cíle a přilákala přes 75 000 přispěvatelů.

 

POE Complete

 

Posléze si vydobyla uznání od médií, vyhrála desítky cen a stala se hitem na PC. Paradox Arctic nyní ve spolupráci s 505 Games přinášejí fantastický svět, taktické souboje a nezapomenutelný příběh všem fanouškům na zbrusu novou platformu.

 

 


Foto & Video