Phoenix Point

Datum vydání: 31.01.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 984076 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PC - Ve hře Phoenix Point se hráči ocitají uprostřed zoufalého boje o Zemi proti mutující mimozemské hrozbě. Phoenix Point obsahuje tahové taktické souboje a správu zdrojů v celosvětové měřítku a nabízí nekonečnou znovuhratelnost a brutální výzvu.
Platforma
PC
Edice
Standard Edition
999 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 31.01.2020
Zásilkovna 31.01.2020
Česká pošta - Balík na poštu 31.01.2020
Česká pošta - Balík do ruky 31.01.2020
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Phoenix Point Phoenix Point
PC Krabicové vydání
Předobjednávka
999 Kč

Podrobné informace


Phoenix Point


Ve hře Phoenix Point se hráči ocitají uprostřed zoufalého boje o Zemi proti mutující mimozemské hrozbě. Phoenix Point obsahuje tahové taktické souboje a správu zdrojů v celosvětové měřítku a nabízí nekonečnou znovuhratelnost a brutální výzvu.

Nezvyklý mimozemský virus objevený v tajícím permafrostu původně vědeckou komunitu nadchl, ale za několik let se moře promění v něco naprosto nepozemského a na souš vtrhnou zmutovaní netvoři. Většina lidské civilizace, která postup viru nedokáže zastavit, je vyhlazena nebo nakažena a zmutována Pandoravirem. Těch několik málo přeživších se shromáždí v izolovaných úkrytech po celém světě. Tato útočiště a jejich zdroje ovládá několik frakcí, ale ty mají radikálně protichůdné ideologie a střeží velká tajemství.

Poslední obrannou linií lidstva je Phoenix Project – celosvětová organizace, která shromažďuje několik nejlepších vědců, techniků a vojáků na světě. Ty ovládáte jednu buňku Phoenix Project ze základny na Phoenix Point. Zkoumej a vyvíjej nové technologie a techniky, plánuj operace a buduj spojenectví, abys sjednotil lidstvo a převzal zpátky planetu, anebo své soupeře zlikvidoval. Je na tobě, abys znovu vybudovali civilizaci, ale na té mimozemské hrozbě může být něco víc, co není jen tak vidět...

Duchovní nástupce legendární série X-COM, pod vedením samotného designéra XCOM: UFO Defense Juliana Gollopa.

 Foto & Video