Persona 5

Bazar
Kód produktu: P55053 /
Záruka: 2 roky
Žij neobyčejným životem velmi obyčejné skupinky budoucích sociálních inženýrů a využívej nadpřirozené schopnosti „Persony“ k přetvoření světa kolem sebe. Ve dne jsi obyčejným studentem školy v Tokiu, ale v noci si nasadíš masku jako člen skupiny samozvanců nazývané „Phantom Thieves“.
Platforma
PlayStation 4
599 Kč
Pouze na prodejnách
599 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Persona 5 Persona 5
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč

Podrobné informace

 

 

Ze střední školy rovnou do kobek

Žij neobyčejným životem velmi obyčejné skupinky budoucích sociálních inženýrů a využívej nadpřirozené schopnosti „Persony“ k přetvoření světa kolem sebe.

Ve dne jsi obyčejným studentem školy v Tokiu, ale v noci si nasadíš masku jako člen skupiny samozvanců nazývané „Phantom Thieves“. Pomocí nadpřirozených schopností promítni své já do „Palace“, což je záhadný pekelný svět podvědomí – a bojuj proti „Shadows“, abys ze srdcí a myslí v našem světě vymýtil všechnu zlobu.

Pers5

Persona 5 je pokračováním oceněné herní série Persona. Zachovává si filozofii rychlých soubojů a propracovaných RPG prvků spojených s kouzlem simulace obyčejného života. Rozhodujícím pro úspěch v boji proti pekelným silám a objevování zapomenutých kobek bude potřeba se vyrovnat se svým milostným životem i brigádami.

Máš na to přidat se k Phantom Thieves?

 

 


Foto & Video