Patapon

Datum vydání: v roce 2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 85745 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Vydej se na kouzelnou válečnou kampaň, ve které je božské načasování a rytmus klíčem k přežití kmene Patapon. Tuto vznešenou civilizaci vyhnala z domovů armáda zlého kmene Zigoton. Od té doby čekají, až zaznějí válečné bubny Všemocného. Ujmi se tohoto mocného nástroje, veď kmen Patapon do boje proti jejich nepřátelům a pomoz jim dobýt zpět ztracenou domovinu.
Platforma
PlayStation 4
Edice
Standard Edition
999 Kč
Předobjednávka
999 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba v roce 2020
Zásilkovna v roce 2020
Česká pošta - Balík na poštu v roce 2020
Česká pošta - Balík do ruky v roce 2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Patapon Patapon
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
999 Kč

Podrobné informace

 

Patapon Remastered

Vydej se na kouzelnou válečnou kampaň, ve které je božské načasování a rytmus klíčem k přežití kmene Patapon. Tuto vznešenou civilizaci vyhnala z domovů armáda zlého kmene Zigoton. Od té doby čekají, až zaznějí válečné bubny Všemocného. Ujmi se tohoto mocného nástroje, veď kmen Patapon do boje proti jejich nepřátelům a pomoz jim dobýt zpět ztracenou domovinu.

Tato inovativní hra založená na rytmu přechází ze systému PSP do éry moderního hraní a na systém PS4 v remasterované verzi, která se pyšní svěží grafikou v rozlišení 1080p a 4K. Nauč se vybubnovat šest různých melodií a dávej vojákům kmene Patapon rozkazy k pochodu, útoku, obraně, posílení a kouzlení. Kombinuj různé bubnové melodie a vyhraj přes třicet misí. Čeká na tebe lov, doprovodné mise a souboje s bossy. Pět miniher založených na hudbě ti pak umožní získat různé bonusy a vylepšení, které se budou hodit tvým věrným válečníkům.

  


Foto & Video