Pokémon: TCG - Paldean Fates

Vydej se na průzkum zbrusu nových Pokémonů! Pokémon TCG 4.5 série s názvem Scarlet & Violet - Paldean Fates přináší více než 240 karet, z toho celých 130 Shiny Pokémonů. První vlna Pokémonů je k dispozici od 26. 1. 2024, druhá vlna novinek propukne už v únoru. Chceš se dozvědět více? Pokračuj ve čtení. 

Jak vznikla série Paldean Fates?

Inspirací pro Paldean Fates se staly populární série Hidden Fates a Shining Fates. Díky nové sérii se na scénu vrací Shiny Pokémoni, tentokrát však z regionu Paldea. 

Na které Pokémony se můžeš těšit?

Rozšíření obsahuje různě vzácné a speciální karty jako Shiny Pokémon ex, Pokémon ex, Tera Pokémon ex a další pokémony. Někteří pokémoni Shiny budou vyobrazeni ve fullartové podobě, tedy s novou vizáží, kterou se však dozvíš hned po rozbalení. Výjimkou nebude ani jedinečný fóliový efekt na hypervzácných kartách vybraných Pokémonů ex. 

Čím je 4.5 série specifická?

4.5 série je označení pro speciální kolekci Pokémonů. Jedná se o tzv. půlkový set, při kterém nevychází samotné boostery, ale pouze hotové balíčky, jako je například Elite Trainer Box nebo Tech Sticker Collection.

více méně