P NS Ultra Street Fighter II The Final Challengers

Bazar
Kód produktu: P55157 /
Záruka: 2 roky
Nejnovější přepracování Street Fighter II v deseti letech! Ultra SF II ti přináší všechny klasické charaktery a spoustu nových vlastností do single playeru i hry více hráčů + dva nové bojovníky - Evil Ryua a Violent Kena.
Platforma
Nintendo Switch
799 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
P NS Ultra Street Fighter II The Final Challengers P NS Ultra Street Fighter II The Final Challengers
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
799 Kč

Podrobné informace

 

 

Nejnovější přepracování Street Fighter II v deseti letech! Ultra SF II ti přináší všechny klasické charaktery a spoustu nových vlastností do single playeru i hry více hráčů + dva nové bojovníky - Evil Ryua a Violent Kena. Platforma Nintendo Switch ti díky rozličným módům navíc dovolí hru hrát ať už jsi doma, nebo kdekoliv na cestě - včetně napínavých multiplayerových bitev . Udělej si turnaj kdekoliv a ponoř se do nové reimaginace jedné z nejslavnějších sérií všech dob.

  

HERNÍ OBSAH:

  • Obsahuje obří line-up všech originálních postav a bossů, včetně těch přidaných do Super Street Fighter II, plus dva nové bojovníky - Evil Ryua a Violent Kena.
  • Vyber si mezi pixel artovou grafikou nebo moderním zpracováním a užij si pořádnou retro nostalgii.
  • Pohraj si s pohybovým ovládáním joy-conu v novém "Way of the Hado" módu s pohledem z první osoby, v němž se hráči pokusí porazit armádu Shadaloo pomocí pohybů Hadoken a Shoryuken.
  • Přizvi své přátele a vypořádejte se společně s umělou inteligencí v kooperativním módu. Vytvořte komba ve dvou a zničte je z obou stran.
  • Projdi si krásný digitální artbook s více jak 250 stranami, na nichž nalezneš přes 1500 ilustrací, pocházejících z 30 let dlouhé historie značky Street Fighter.

Foto & Video