P NS Super Bomberman R

Bazar
Kód produktu: P54243 /
Záruka: 2 roky
Již od svého vydání v roce 1985 patří Bomberman mezi nejznámější a nejblíbenější hry na každou párty. Nyní se tito rozverní robůtci vracejí v novém titulu Super Bomberman R, s nímž se podívají na zbrusu novou herní konzoli Nintendo Switch.
Platforma
Nintendo Switch
1 299 Kč
Pouze na prodejnách
1 299 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
P NS Super Bomberman R P NS Super Bomberman R
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 299 Kč

Podrobné informace

Již od svého vydání v roce 1985 patří Bomberman mezi nejznámější a nejoblíbenější hry na každou párty. Nyní se tito rozverní robůtci vracejí v novém titulu Super Bomberman R, s nímž se podívají na zbrusu novou herní konzoli Nintendo Switch.

Pravidla zůstávají i po letech stejná - ovládáš hlavního hrdinu a snažíš se s pomocí šikovně umístěných bomb zničit své protivníky - ovšem tentokrát v moderním grafickém podání a 3D úrovních. Díky přítomnosti online herního módu posléze můžeš snadno soupeřit s přáteli z celého světa.

Z módů za zmínku stojí Battle mód, v němž si to rozdá až 8 hráčů naráz, přičemž ochuzeni hráči nezůstanou ani o příběhový režim pro jednoho až dva hráče v kooperaci, přičemž úkolem bude si vybombit cestu přes 50 úrovní. Jednoduchá, ale zatraceně zábavná série určená pro hráče všech věkových kategorií se tak konečně dočká nové vzpruhy.

 

 

HERNÍ OBSAH:

  • Bomberman se vrací - se stejným herním systémem, ale vylepšenou grafikou a významnými novinkami
  • Bombermanovi sourozenci a známí nepřátelé se vracejí zpět a pořádně ti zatopí
  • 3D úrovně s úžasnými prostředími a grafickými efekty
  • Battle mód pro až 8 hráčů - ať už po lokální síti, nebo online
  • Vylepšený příběh s profesionálním dabingem jednotlivých postavFoto & Video