P NS South Park: The Fractured But Whole

Bazar
Kód produktu: P87572 /
Záruka: 2 roky
Hra pro Nintendo Switch - South Park: The Fractured But Whole je pokračování úspěšné hry The Stick of Truth, která ospalé městečko kdesi v Coloradu znovu přivedla na obrazovky našich televizí a monitorů.
Platforma
Nintendo Switch
999 Kč
Pouze na prodejnách
999 Kč
P NS South Park: The Fractured But Whole P NS South Park: The Fractured But Whole
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
999 Kč

Podrobné informace

 

Od samotných tvůrců dnes již legendárního fenoménu South Park přichází pokračování minulé hry The Stick of Truth - tentokrát s dvojnásobkem obsahu a zcela novým příběhem, který se bude točit kolem superhrdinů.


Staří známí jsou opět pohromadě.


South Park: The Fractured But Whole je pokračování úspěšné hry The Stick of Truth, která ospalé městečko kdesi v Coloradu poprvé přivedla na obrazovky našich televizí a monitorů. Tentokrát se z parodického fantasy světa přeneseme do říše komiksových hrdinů, které vévodí Eric Cart.. vlastně jeho alterego Coon - geniální záporák, jenž dostal nápad, jak vytvořit miliardový komiksový film..

"Coon a jeho přátelé se snaží natočit ten nejlepší superhrdinský film všech dob - a přitom se dostanou do choulostivých situací, které zdárně parodují současnou společnost a berou si na paškál i jinak nedotknutelné. RPG jako řemen ve světě South Parku!"


Znovu na tebe čekají netradiční souboje a RPG elementy.


Hráč se opět ujme role "The New Kid", tedy bezejmenného nového dítěte, které bezelstně přijíždí do tohoto slovy starostky "pos*aného maloměsta". Brzy se potkává se všemi známými i neznámými postavami ze seriálu a společně zosnují geniální plán, který z nich a jejich rodičů opět učiní boháče.

 

HERNÍ OBSAH:

  • Pomoz Cartmanovu alter egu a jeho přátelům natočit ten nejlepší superhrdinský film všech dob.
  • Užij si RPG elementy, staň se novým dítětem ve městě a poznejte nové přátele.
  • Dvakrát více obsahu, než v The Stick of Truth - více předmětů, více útoků, více sprosťáren - a zábavy.
  • Poznej South Park po západu slunce - tentokrát se coby maskovaný mstitel vydáš do noci zpacifikovat zločin v tomto posr*ném maloměstě.

Foto & Video