P NS Flashback

Bazar
Kód produktu: P47473 /
Záruka: 2 roky
Hra pro Nintendo Switch - Flashback, legendární akční adventura, která po celém světě prodala přes 2 miliony kopií, se konečně podívá i na Nintendo Switch! Píše se rok 2142. Poté, co uprchl ze vesmírné lodě, ale ztratil svou paměť, se uznávaný vědec Conrad B. Hart probouzí na Titanu, měsíci Saturnu. Jeho nepřátelé a únosci se jej snaží dostat za každou cenu.
Platforma
Nintendo Switch
799 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
P NS Flashback P NS Flashback
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
799 Kč

Podrobné informace


Flashback, legendární akční adventura, která po celém světě prodala přes 2 miliony kopií, se konečně podívá i na Nintendo Switch!

Píše se rok 2142. Poté, co uprchl ze vesmírné lodě, ale ztratil svou paměť, se uznávaný vědec Conrad B. Hart probouzí na Titanu, měsíci Saturnu. Jeho nepřátelé a únosci se jej snaží dostat za každou cenu. Úkol je jasný - najít cestu zpět na Zemi a ubránit se proti nebezpečím a odhalit spiknutí, které hrozí ohrozit existenci naší planety. Po 25 letech se hra Flashback dočkává opětovného vydání. Často se vyskytuje v žebříčcích 100 nejlepších her všech dob a jako jedna z prvních použila metodu motion capture, aby zachytila realističtější animace. Kromě originálu z roku 1993 tato verze obsahuje i Modern mód, přinášející remasterované zvuky a hudbu, grafické filtry, funkci Rewind a tutoriály pro nováčky.

 
Foto & Video