P NS Disgaea 1 Complete

Bazar
Kód produktu: P54562 /
Záruka: 2 roky
Hra pro Nintendo Switch - Vládce je mrtev. Netherworld upadá. Je čas znovu nastolit pořádek! Princ Netherworldu Laharl procitá, aby bojoval za svůj trůn a je jen na něm a pár nepravděpodobných spojencích, zda ubrání, co mu právem náleží.
Platforma
Nintendo Switch
699 Kč
Pouze na prodejnách
699 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
P NS Disgaea 1 Complete P NS Disgaea 1 Complete
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
699 Kč

Podrobné informace

Vládce je mrtev. Netherworld upadá. Je čas znovu nastolit pořádek! Princ Netherworldu Laharl procitá, aby bojoval za svůj trůn a je jen na něm a pár nepravděpodobných spojencích, zda ubrání, co mu právem náleží. Spolu se svým prohnaným vazalem Etnou, andělským nováčkem Flonne a s řadou dalších výbušných osobností se Laharl proseká, prostřílí a probojuje až na vrchol. Dosáhněte se svou skupinou na level 9999, odemkněte šílené speciální dovednosti, týmové útoky a kouzla a rozdávejte miliony damage points v této ujeté HD předělávce klasické RPG.

 
HERNÍ OBSAH:
  • Pociť hněv Laharla! - Dobij Netherworld a vstaň v jeho čele jakožto princ Laharl v tomto ujetém příběhu asasínů, princezniček a robotů!
  • Hodiny temnoty! – Tvá Disgaea je zpět a je lepší než kdy předtím! Hrát můžeš nejen hlavní příběh, vyzkoušej také Etna Mód s novými postavami, které v původním vydání nenajdeš! Vytrať se do Světa Předmětů na stovky hodin rychlé strategické RPG akce, nyní poprvé v HD!
  • "LEVLIT", KÁMO! –  "Vylevli" cokoli od postav přes předměty po obchody, zatímco si to štráduješ ve 100-tunových boxerkách! Nevychází ti vše, jak by sis představoval? Vtrhni do Temného Shromáždění a pozměň zákony Netherworldu podle svého!

 


Foto & Video