P NS Calligula Effect: Overdose

Bazar
Kód produktu: P91600 /
Záruka: 2 roky
Hra pro Nintendo Switch - Mobius. Idylický svět stvořen pro lidi, kteří potřebují zapomenout na bolesti a problémy reality. V tomto světě vytvořeném vocaloidem μ (Mju), se rozmazává realita i fantazie a každý tu může prožít svoje středoškolská léta v absolutní balženosti.
Platforma
Nintendo Switch
Edice
Standard Edition
1 399 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
P NS Calligula Effect: Overdose P NS Calligula Effect: Overdose
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 399 Kč

Podrobné informace

Calligula Effect: Overdose

Mobius. Idylický svět stvořen pro lidi, kteří potřebují zapomenout na bolesti a problémy reality. V tomto světě vytvořeném vocaloidem μ (Mju), se rozmazává realita i fantazie a každý tu může prožít svoje středoškolská léta v absolutní balženosti. Přesto je v tomto na první pohled krásném a dokonalém světě něco špatně. Uteč z falešného ráje se svými spolužáky a navrať se do reality v The Caligula Effect: Overdose!

 


HERNÍ OBSAH:

  • Spousta nových vychytávek - The Caligula Effect: Overdose přináší vylepšené vizuály a hratelnost. Objev nové scénáře, konce a "Cestu Zapomenutého Hudebníka", zatímco utíkáš z virtuálního světa.
  • Dvě nové postavy na Střední škole Kishimai - Hraj jako nově přidaná ženská hrdinka" Seznam se se dvěma novými členy Go-Home klubu, kteří mají každý svého nového Hudebníka Ostinato soupeře.
  • Použij imaginární řetěz! - Tahové bitvy se střetávají se zběsilou akcí v tomto vyladěném JRPG bojovém systému. Vymysli bezchybnou strategii potom, co s pomocí imaginárního řetězu předpovíš akce tvých nepřátel!
  • Spojte se a utečte - Někdy to sami nezvládnete. Spřátelte se s více než 500 dalšími studenty tohoto imaginárního ráje, vylepšete své bojové schopnosti a navraťte se do reality.