Overcooked je chaotická hra o vaření, která je primárně určena pro gaučový multiplayer až ve čtyřech hráčích. Váš tým kuchařů musí připravit, uvařit a naservírovat celou škálu chutných jídel, než hosté rozezleně opustí restauraci. Nabruste si nože, oprašte rondon a dejte se do vaření!
PC
Vyšlo: 3.8.2016
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1233861
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
299 Kč
Overcooked (PC) DIGITAL Overcooked (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
299 Kč

Podrobné informace

12T

Overcooked je chaotická hra o vaření, která je primárně určena pro gaučový multiplayer až ve čtyřech hráčích. Váš tým kuchařů musí připravit, uvařit a naservírovat celou škálu chutných jídel, než hosté rozezleně opustí restauraci. Nabruste si nože, oprašte rondon a dejte se do vaření!

 

Cibulové království je v nebezpečí a zachránit je může jen kulinářské umění. Ve hře Overcooked musejí hráči vystřídat řadu krutých a nezvyklých kuchyní, stát se kuchařskými mistry a porazit prastaré jedlé zlo, které zamořilo zemi.

Hraje sami nebo v oldschoolovém chaotickém multiplayeru pro čtyři hráče. K dispozici jsou kompetitivní i kooperativní módy výzvy. Musíte uvařit celou řadu různorodých pokrmů a hlavně spolupracovat, abyste se stali tím nejefektivnějším, ultimátním týmem.

 

KULINÁŘSKÝ QUEST

Cibulové království je světem bohatým na kruté a nezvyklé kuchyně, jež si musíte podmanit. Staňte se součástí epického dobrodružství a poraďte si se stále obtížnějšími kuchyněmi, které otestují vaše schopnosti koordinace a spolupráce až na dřeň. Každý level přináší pro vás a váš tým novou výzvu, ať už je to klouzání se po palubě pirátské lodi, přesouvání se po náklaďácích za jízdy, vaření na ledové kře nebo připravování jídla v pekle samém. Každý level představuje náročný test i pro ty nejstatečnější kuchaře.

 

SVĚT  JÍDLA

Cibulové království je světem bohatým na kruté a nezvyklé kuchyně, jež si musíte podmanit. Každý level přináší pro vás a váš tým novou výzvu, ať už je to klouzání se po palubě pirátské lodi, přesouvání se po náklaďácích za jízdy, vaření na ledové kře nebo připravování jídla v pekle samém. Každý level představuje náročný test i pro ty nejstatečnější kuchaře.

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ/NÁROČNÁ VÝZVA

Overcooked je v základu jednoduchá hra pro každého, ale skuteční superkuchaři se poznají jedině tehdy, když hrneček začne přetékat.

 

VÍCE ZPŮSOBŮ HRANÍ

Ať už smažíte v lokální kooperaci nebo fritujete v singlu, postupem hrou otevřete nové levely, nové kuchaře a dokonce kompetitivní levely výzvy, ve kterých se proti sobě mohou utkat týmy dvou hráčů.

Je jedno, jak chcete hrát. Pokud jste ochotni postavit se před sporák, kuchyně je vám otevřena. 

 

 

 

Overcooked. Developed by Ghost Town Games Ltd © 2016. Published by Team17 Digital Ltd. Team17 is a trademarks or registered trademarks of Team17 Digital Limited. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

HW požadavky

Wkrótce