Outlast Trinity

Bazar
Kód produktu: P55150 /
Záruka: 2 roky
Outlast 2 představuje volné pokračování survival hororu z pohledu první osoby - Outlast z roku 2013 od společnosti Red Barrels Games. Zcela poprvé budete mít možnost zakoupit hru v diskové podobě, a to jako kompletní balíček obsahující následující tituly: Outlast, Outlast: Whistleblower a Outlast 2.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
399 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na výdejnách (prodejnách) JRC - od 27.3.
Zvol si výdejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit. Začínáme 27.3.

loader
Zobrazit výdejny
Zavřít
Outlast Trinity Outlast Trinity
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

 

Outlast_Trinity

 

Outlast 2 představuje volné pokračování survival hororu z pohledu první osoby - Outlast z roku 2013 od společnosti Red Barrels Games. Zcela poprvé budete mít možnost zakoupit hru v diskové podobě, a to jako kompletní balíček obsahující následující tituly: Outlast, Outlast: Whistleblower a Outlast 2. Hra Outlast 2 je svým zaměřením a stylizací velmi podobná původní hře, ovšem můžete se těšit na zcela nové prostředí a postavy. Outlast 2 je nová zvrácená cesta do hlubin lidské mysli a jejích temných tajemství.


Žádný konflikt není jen černý nebo bílý. Ale jakmile usedne prach, vítězi jsou ti, kteří rozhodují, co bylo správně a co špatně. Kdo je dobrý a kdo je zlý. Lidská povaha nás nutí páchat násilí a nemravnosti. Horor povstane ze zoufalství a slepé víry. Outlast 2 otestuje vaši víru, zatímco vás zavede na místo, kde zešílet je tou jedinou rozumnou věcí, co lze udělat.

 HERNÍ OBSAH:

  • Překonej všechny nástrahy utajeného zařízení Mount Massive a pokus se přežít navzdory setkání s poněkud psychotickými obyvateli.
  • Užij si nervy drásající honičky napříč nekonečnými koridory.
  • Nech si stoupnout adrenalin pořádně hororovými výjevy.
  • V rámci trilogie hraj za několik postav, přičemž každá z nich na situace reaguje trochu jinak.

Foto & Video