Outlast Trinity

Bazar
Kód produktu: P55149 /
Záruka: 2 roky
Outlast 2 představuje volné pokračování survival hororu z pohledu první osoby - Outlast z roku 2013 od společnosti Red Barrels Games. Zcela poprvé budete mít možnost zakoupit hru v diskové podobě, a to jako kompletní balíček obsahující následující tituly: Outlast, Outlast: Whistleblower a Outlast 2.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
599 Kč
Pouze na prodejnách
599 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Outlast Trinity Outlast Trinity
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč

Podrobné informace

 

Outlast_Trinity

 

Outlast 2 představuje volné pokračování survival hororu z pohledu první osoby - Outlast z roku 2013 od společnosti Red Barrels Games. Zcela poprvé budete mít možnost zakoupit hru v diskové podobě, a to jako kompletní balíček obsahující následující tituly: Outlast, Outlast: Whistleblower a Outlast 2. Hra Outlast 2 je svým zaměřením a stylizací velmi podobná původní hře, ovšem můžete se těšit na zcela nové prostředí a postavy. Outlast 2 je nová zvrácená cesta do hlubin lidské mysli a jejích temných tajemství.


Žádný konflikt není jen černý nebo bílý. Ale jakmile usedne prach, vítězi jsou ti, kteří rozhodují, co bylo správně a co špatně. Kdo je dobrý a kdo je zlý. Lidská povaha nás nutí páchat násilí a nemravnosti. Horor povstane ze zoufalství a slepé víry. Outlast 2 otestuje vaši víru, zatímco vás zavede na místo, kde zešílet je tou jedinou rozumnou věcí, co lze udělat.

 HERNÍ OBSAH:

  • Překonej všechny nástrahy utajeného zařízení Mount Massive a pokus se přežít navzdory setkání s poněkud psychotickými obyvateli.
  • Užij si nervy drásající honičky napříč nekonečnými koridory.
  • Nech si stoupnout adrenalin pořádně hororovými výjevy.
  • V rámci trilogie hraj za několik postav, přičemž každá z nich na situace reaguje trochu jinak.

 


Foto & Video