OlliOlli: Epic Combo Edition

Bazar
Kód produktu: P47405 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Naskoč na skejt a pořádně to roztoč – suprově chytlavá skejťácká jízda už sviští na PS4. Dokonce i profesionální jezdci čas od času bourají… a jelikož tě teď čeká více než 120 triků v 50 úrovních a 250 výzvách, je pravděpodobné, že s betonem přijdeš do styku často. To už ale v OlliOlli patří k zábavě.
Platforma
PlayStation 4
399 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
OlliOlli: Epic Combo Edition OlliOlli: Epic Combo Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

 

Naskoč na skejt a pořádně to roztoč – suprově chytlavá skejťácká jízda už sviští na PS4.

Dokonce i profesionální jezdci čas od času bourají… a jelikož tě teď čeká více než 120 triků v 50 úrovních a 250 výzvách, je pravděpodobné, že s betonem přijdeš do styku často. To už ale v OlliOlli patří k zábavě.

Jelikož máš jen jedinou šanci předvést dokonalý výkon na opravdu nebezpečných a strmých drahách, budeš muset předvést dokonale načasovaná a zcela bezchybná komba. Splněním jednotlivých výzev si zpřístupníš opravdu náročný režim RAD a zúčastnit se můžeš také Daily Grind (denní jízdy) – což je tvá šance stát se na 24 hodin králem nebo královnou celosvětových žebříčků při jízdě na náhodně vybraném místě.

 
Foto & Video