No Man's Sky

Bazar
Kód produktu: P88796 /
Záruka: 2 roky
Hra pro XONE - Nasedni do své lodi a prozkoumávej úchvatné světy. Prozkoumat tuto hru v její úplnosti by zabralo miliardy let, takže o zábavu nouze nebude. Nyní i na konzoli Xbox One! Upraveno pro Xbox One X.
Platforma
Xbox ONE
799 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
No Man's Sky No Man's Sky
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
799 Kč

Podrobné informace

 

Jen ty a nekonečný vesmír. Věrná loď a 18 trilionů planet k prozkoumání, každá s unikátní faunou a flórou. Přivítej tu největší hru, která kdy spatřila světlo světa.No Man's Sky ctí základy klasické sci-fi a jedná se o skutečný sandbox v pravém slova smyslu. Každá planeta je součástí sluneční soustavy a ty se můžeš rozhodnout, na kterou se vypravíš příště.

V cestě ti budou stát nejen divoká zvířata, ale i piráti, kteří se nezastaví před ničím. Díky prvkům, jež si hra bere z žánru survival posléze budeš muset dobře hospodařit se svými zásobami, abys překonal všechna nebezpečí.


 

Pokud se domníváš, že tak obrovská galaxie musí být zcela mrtvý prostor, ve kterém se jen občas objeví černá díra, či ve vzduchoprázdnu líně proletí asteroid, jsi na omylu. Konvoje vesmírných lodí se zbožím brázdí obchodní stezky, jednotlivé frakce bojují o svá teritoria a piráti se snaží přiživit na nicnetušících obchodnících. A mezitím vším jsi ty a tvá volba, kým se staneš.

 

HERNÍ OBSAH:

  • Prozkoumej některé z triliard planet, přičemž každá disponuje vlastní faunou a flórou.
  • Nasedni do některého z různých vesmírných plavidel a vydej se za svým osudem.
  • Sám se rozhodneš, jestli se staneš pirátem, neohroženým průzkumníkem, pašerákem, či přepravcem zboží. V No Man's Sky můžeš být kýmkoliv.
  • Pestrá barevná paleta vegetace i planet bere dech.

Foto & Video