No Man's Sky

Bazar
Kód produktu: P46716 /
Záruka: 2 roky
Na systém PlayStation 4 přichází putování do těch nejvzdálenějších končin vesmíru, exkluzivně na této konzole v červnu 2016.
Platforma
PlayStation 4
299 Kč
Pouze na prodejnách
299 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
No Man's Sky No Man's Sky
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

No Man's Sky

Jen vy a nekonečný vesmír. Věrná loď a 18 trilionů planet k prozkoumání, každá s unikátní faunou a flórou. Přivítejte tu největší hru, která kdy spatřila světlo světa.


Barevná paleta některých planet bere dech.


No Man's Sky ctí základy klasické sci-fi a jedná se o skutečný sandbox v pravém slova smyslu. Každá planeta je součástí sluneční soustavy a vy se můžete rozhodnout, na kterou se vypravíte příště.

V cestě vám budou stát nejen divoká zvířata, ale i piráti, kteří se nezastaví před ničím. Díky prvkům, jež si hra bere z žánru survival posléze budete muset dobře hospodařit se svými zásobami, abyste překonali všechna nebezpečí.

"Nasedněte do své lodi a prozkoumávejte úchvatné světy. Prozkoumat tuto hru v její úplnosti by zabralo miliardy let, takže o zábavu nouze nebude."


Na vaší cestě potkáte podivuhodná zvířata.

Pokud se domníváte, že tak obrovská galaxie musí být zcela mrtvý prostor, ve kterém se jen občas objeví černá díra, či ve vzduchoprázdnu líně proletí asteroid, jste na omylu. Konvoje vesmírných lodí se zbožím brázdí obchodní stezky, jednotlivé frakce bojují o svá teritoria a piráti se snaží přiživit na nicnetušících obchodnících. A mezitím vším jste vy a vaše volba, kým se stanete.

HERNÍ OBSAH:

Prozkoumejte některé z triliard planet, přičemž každá disponuje vlastní faunou a flórou.


Nasedněte do některého z různých vesmírných plavidel a vydejte se za svým osudem.

Sami se rozhodněte, jestli se stanete pirátem, neohroženým průzkumníkem, pašerákem, či přepravcem zboží. V No Man's Sky můžete být kýmkoliv.

Pestrá barevná paleta vegetace i planet bere dech.

Foto & Video