NHL 24

Pokračování oblíbené hokejové série NHL 24 je tu a přináší řadu nových vylepšení. Hru si můžeš užít na PS5, PS4, Xbox Series X/S a Xbox One. Připrav se na zcela nový herní zážitek a autentickou hokejovou akci na ledě, od které se nebudeš moct odtrhnout. Klikni na více a čti dál.

NHL 24 přichází s revolučními prvky a neočekávanými mechanikami, díky modernímu EA engin Frostbite. Tento engine posunul sérii NHL na novou úroveň a zpřístupnil mnohem realističtější zážitky ze hry.

Systém únavy a vyčerpání

Jedním z nových prvků je systém vyčerpání, který ti umožní prožít takovou únavu, kterou při zápasu zažívají opravdoví hokejoví hráči. Tento systém zahrnuje vytrvalý tlak a únavu brankářů, což ti umožní spoustu výhod. A pokud si udržíš tlak na soupeřovu branku, brankář bude postupně ztrácet schopnost vychytat všechny střely a je dost možné, že nějaký puk proklouzne.

Systém přihrávek a nové finty

Systém přihrávek a nové finty zvyšují tvou kreativitu na ledě. Nová vizuální ikonografie ti usnadní provádění přihrávek, naznačení kliček a fint.

Hraj za brankáře

Další velkou novinkou je možnost hrát za brankáře. S novým systémem ovládání může tvůj brankář klouzat dopředu a dozadu, vychytávat puky a rychle reagovat na střely soupeřů.

Realistický fyzický kontakt

Pokud jde o fyzický kontakt, nové animace a fyzikální reakce přinášejí do hry velkolepé momenty během celého zápasu. Získej kontrolu nad pukem, pusť se do hitů a pošli soupeře na střídačku.

Ukaž, že jsi pán ledu a užij si hru se vším všudy.

více méně