NHL 18

Bazar
Kód produktu: P55281 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Připrav se na největší sezónu svého života v NHL 18 - další části nejoblíbenějšího hokejového simulátoru planety. Upravené soupisky, vylepšené grafické zpracování a způsoby, jak dostat puk do branky soupeře.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
299 Kč
Pouze na prodejnách
299 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
NHL 18 NHL 18
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

 

 

NHL 18

NHL 18

NHL 18 přináší rychlost, kreativitu a výbušnost mladých superhvězd současné NHL prostřednictvím nového ovládání v útočné třetině a zcela nového ovládání Defensive Skill Stick. Vyzkoušej rychlý arkádový hokej 3 na 3 v režimu NHL THREES, nebo si vytvoř vlastní 32. tým NHL a zúčastni se nového rozšiřovacího draftu.

Nové oslavy Pořádně to oslavOslavuj nádherné góly s novými animacemi, které tě pobaví. Atmosféra Atmosféra se dá krájetVymodelované stadiony ti zprostředkují zážitek jako ve skutečnosti. Vychytralí gólmani Gólmani tě potrápíGólmani jsou zase o něco chytřejší a dokáží lépe číst tvou hru.
Led je tvým hřištěm

Led je tvým hřištěm

Nové ovládání v útočné třetině ti umožní provádět úžasné kousky, podobně jako je umí mladé superhvězdy současné NHL. V útoku budeš mít k dispozici zcela nové finty a kličky, jako například bleskovou střelu/přihrávku mezi nohama, kličku jednou rukou, bekhendovou stahovačku a mnohé další.

Zažij rozšířené nové NHL

V Režimu Organizace změň tvář celé NHL díky novince v podobě rozšiřovacího draftu, v jehož rámci si můžeš vytvořit 32. tým NHL a kompletně tak přetvořit ligu. Zapoj se do autentického rozšiřovacího draftu, dej dohromady unikátní soupisku hráčů a a postarej se o vše kolem týmu, obchodů a zápasů.

Rozšíření NHL

     

    Herní obsah:

  • Led je tvým hřištěm - Nové ovládání v útočné třetině ti umožní provádět úžasné kousky, podobně jako je umí mladé superhvězdy současné NHL. V útoku budeš mít k dispozici zcela nové finty a kličky, jako například bleskovou střelu/přihrávku mezi nohama, kličku jednou rukou, bekhendovou stahovačku a mnohé další.
  • Arkádový hokej 3 na 3 - Zcela nový arkádový hokejový zážitek nabídne hráčům rychlejší akci, tvrdé hity a jednoduchou hratelnost, kde padá spousta skvělých gólů. Vstup do hokejových hal režimu NHL THREES s bouřlivou atmosférou, v nichž hru doprovází úplně nový styl komentování.
  • Utvoř tým, nebo hraj jakýmkoliv stylem - Ať už se rozhodneš pro kooperativní či soutěžní hraní, off-line hru z pohodlí domova, nebo on-line zápolení až ve 12 hráčích, NHL 18 nabízí více než 64 kombinací, jak hrát lokálně a přes internet.
NHL18_Final

 

*Poznámka: Získání balíčků pro daný týden je podmíněno přihlášením do HUT. Pokud některý týden propásneš, tyto balíčky ti propadnou. Pro obdržení všech balíčků je nutné kód uplatnit do 1. října 2017. Poslední balíček získáš v neděli 29. října 2017.

Foto & Video