NHL 16 Legacy Edition

Bazar
Kód produktu: P44756 /
Záruka: 2 roky
NHL 16 nastupuje na ledovou plochu s cílem nabídnout nové způsoby hry v týmovém podání. V nejoblíbenějších režimech pro jednoho hráče najdete nové funkce a prvky, všechny hráčské pozice doznaly změn v hratelnosti a bezkonkurenční prezentace zápasů opět navodí skvělou atmosféru.
Platforma
PlayStation 3
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
NHL 16  Legacy Edition NHL 16 Legacy Edition
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

NHL Legacy Edition - pro všechny majitele starší generace herních konzolí máme úžasnou zprávu, protože i letos si užijete ten nejlepší hokej pod sluncem. Vychází totiž NHL 16 ve speciální Legacy Edition. Nejen díky aktualizovaným soupiskám a věrným rozpisům utkání jde o perfektní volbu pro fanoušky, kteří si chtějí zahrát bezkonkurenční hokej.
Co nás čeká?

  • Tím nejlepším krokem, jak se kompletně seznámit s reálným životem hráče v NHL, je režim kariéry. Proveďte svou postavu v režimu Be a Pro od juniorských soutěží až do NHL. Každé rozhodnutí ovlivní váš vztah s fanoušky, spoluhráči a vedením, což se odrazí na vašich dovednostech a postupu. Jakmile budete mít dost sólového hraní, vyzkoušejte on-line týmovou hru nebo režim EA SPORTS Hockey League.
  • Zajímavý režim Be a GM vás posadí do role generálního manažera týmu. Z této pozice musíte vládnout pevnou rukou a mimo jiné také draftovat budoucí hvězdy. V on-line režimu se pak utkáte ve vlastní lize až s 30 podobně ovládanými týmy. Kdo z vás bude nejlepší?
  • A konečně mezi nejoblíbenější režimy patří Hockey Ultimate Team, v němž se snažíte vybudovat vysněný tým ze svých oblíbených hráčů. Poskládejte tým dle svých představ a utkejte se s dalšími fanoušky z celého světa. Vyberte si z osmi různých hokejových lig: NHL, AHL, CHL, Liga, SHL, DEL, Extraliga ledního hokeje a National League.


Foto & Video