Need for Speed Pro Street

Bazar
Vyšlo: 22.03.2010 /
Kód produktu: P7563 /
Záruka: 2 roky
V Need for Speed™ ProStreet soupeříte na nejvyšší úrovni pouličních závodů. Nestačí už jen ovládnout vaši čtvrť, nyní musíte obhájit svou dominanci světové scéně. Postavte špičkový bitevní stroj, vyrazte s ním na závody s mnoha disciplínami a podrobte své schopnosti a reputaci testu v soubojích s nejlepšími pouličními závodníky na světě.
Platforma
PlayStation 3
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Need for Speed Pro Street Need for Speed Pro Street
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

V Need for Speed™ ProStreet soupeříte na nejvyšší úrovni pouličních závodů. Nestačí už jen ovládnout vaši čtvrť, nyní musíte obhájit svou dominanci světové scéně. Postavte špičkový bitevní stroj, vyrazte s ním na závody s mnoha disciplínami a podrobte své schopnosti a reputaci testu v soubojích s nejlepšími pouličními závodníky na světě. Toto je vaše šance dokázat, že máte nato získat korunu příštího Krále ulic.

Need for Speed ProStreet má skutečnou příchuť ryzího adrenalinu a závodění se vším, co k tomu patří. Jízda na hraně vašich možností a limitů vašeho vozu svádí k chybám a ty nyní mohou mít své následky. Představte si odlétávající úlomky, rozervané plasty a nepěkně pomačkané plechy. Každý šrám, škrábanec a promáčknutý plech je známkou boje a důkazem vaší vytrvalosti a odhodlání.

Soutěžte na některých legendárních závodních lokacích světa – tokijská Shuto Expressway, německá Autobahn a Nevadská poušť. Atmosféra je elektrizující, tvořena energií nabitými davy diváků, fotorealistickými vozy a vznášejícím se kouřem. Vše je uděláno tak, aby se zhmotnil tlak a intenzita gladiátorských soubojů známých jako Show Down. Need for Speed ProStreet je vyjádřením hrubé síly, instinktivní agresivity a intenzivní rivality, které symbolizují podstatu streetracingové kultury.

Co nás čeká?

  • Skutečné a adrenalinové závody - Zažijete drsné pouliční závody s podporou úplně nového fyzikálního enginu a krev v žilách vám rozproudí souboje s intuitivně reagující umělou inteligencí soupeřů s realistickým stylem řízení.
  • Dominujte ve všech závodních disciplínách - Stát se Králem ulic není jen o tom, vyhrát jeden závod. Musíte obstát ve čtyřech různých závodnických disciplínách. V přebudovaném Drag módu odpoutejte z řetězu bestii, kterou skrýváte pod kapotou vašeho vozu, v módu Tandem Drift osvědčíte řidičskou zručnost a v Grip Racing zažijete napětí a rivalitu elitní soutěže. Zcela novým prvkem je Speed Challenge, absolutní test rychlosti a řízení.
  • Jízda na hraně - Streetracing je tvrdý a sebemenší chyba přináší následky. Díky skutečně vyspělé a propracované technologii snímání poškození uvidíte realisticky poničená auta. Zažijete kolize, promáčknuté plechy a létající úlomky. Další úroveň realističnosti dodají i průvodní jevy kolize jako kouř, gejzíry hlíny a oblaka prachu, které mohou znepříjemnit život dalším závodníkům na trati.
  • Nový rozměr soutěžního společenského hraní - Hra je plná skvělých funkcí, které pomáhají vytvořit správnou soutěživou náladu pro vrcholný souboj mezi vámi a vašimi přáteli. Pravidla prošla dramatickou změnou a v online* aréně vzrostlo napětí a zesílila agresivita.
  • Za výsledky stojí výkon - Vaše auto nemusí zrovna oslňovat vzhledem, protože záleží na tom, co má schováno pod kapotou. Vůbec poprvé budete moci sledovat vliv technologie Autosculpt na výkon vozu, a to v reálném čase. Upravujte auto v aerodynamickém tunelu, vybírejte ze stovek skutečných autodílů a postavte ten nejlepší závodní stroj.
  • Sdílejte své tuningové výtvory s celým světem - Hned jak vytvoříte návrh, můžete jej sdílet. Zbrusu nová funkce Blueprints vám umožňuje uploadovat vaše vizualizace a parametry vyladění výkonu online*. Po stažení obdržíte ohodnocení pokaždé, když bude váš design použit ve vítězném závodě.
  • Fotorealistická auta a prostředí - Hra se může pochlubit auty, která svým vzhledem a zvukem vyjadřují sílu, zběsilost a surovou energii a dosud nejrealističtějšími kouřovými efekty. Autentické a věrohodné lokace a nejlepší městské dráhy z celého světa vytvářejí nejúžasnější závodní prostředí všech dob.