Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

Bazar
Kód produktu: P45574 /
Záruka: 2 roky
S více než 12 miliony prodaných kusů se Naruto Shippuden rychle etablovalo mezi nejúspěšnější Anime&Manga herní adaptace na trhu. Čtvrtý díl na tom nehodlá vůbec nic měnit a slibuje to vůbec nejlepší z Ultimate ninja Storm série.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

S více než 12 miliony prodaných kusů se Naruto Shippuden rychle etablovalo mezi nejúspěšnější Anime&Manga herní adaptace na trhu. Čtvrtý díl na tom nehodlá vůbec nic měnit a slibuje to vůbec nejlepší z Ultimate ninja Storm série. Jako Naruto Uzumaki zažijte nečekáná a vzrušující dobrodružství.

Co nás čeká?

  • PRVNÍ NEXT-GEN NARUTO: Díky novým vlastnostem jako Change Leader System a Wall-run se ze hry stane dechberoucí anime podívaná. Poprvé také svět Naruta ožije do ještě větších detailů a krásy, díky výkonu konzolí nové generace. Toto je teprve první ochutnávka. Více informací se dozvíme brzy.
  • CHANGE LEADER SYSTÉM: Znovu vytvořte legendární Naruto Shippuden tými nebo si vytvořte své vlastní. Během soubojů budete moci přepínat mezi charaktery a užijete si rychlé bitky díky Wall-runu.
  • NAŠLAPANÝ SEZNAM: Ve hře najdete největší kolekci hrdinů a protivníku v historii Naruto her. Nejaktuálnější a mocní protivníci jako Kaguya, Madara nebo Obito.