My Hero One’s Justice

Výprodej
Vyšlo: 26.10.2018 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 89696 /
Záruka: 2 roky
-71%
My Hero One’s Justice
Hra pro XONE - Ať už chceš vidět zničení lidstva, nebo věříš v tom, že hrdinové mají ochraňovat ty, kteří ochranu potřebují, dokaž svou vůli v My Hero One's Justice. Populární manga série se vrací zpět k životu a hráči si tak budou moci zahrát za oblíbené postavy, jako je Izuku Midoriya, Katsuki Bakugo, Tomura Shigaraki a mnoho dalších v této arénovité akci, v níž si budeš moci zvolit mezi hrdinou a padouchem, což ovlivní tvou cestu ke spravedlnosti.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
My Hero One’s Justice My Hero One’s Justice
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 699 Kč 499 Kč

Podrobné informace

Ať už chceš vidět zničení lidstva, nebo věříš v tom, že hrdinové mají ochraňovat ty, kteří ochranu potřebují, dokaž svou vůli v My Hero One's Justice. Populární manga série se vrací zpět k životu a hráči si tak budou moci zahrát za oblíbené postavy, jako je Izuku Midoriya, Katsuki Bakugo, Tomura Shigaraki a mnoho dalších v této arénovité akci, v níž si budeš moci zvolit mezi hrdinou a padouchem, což ovlivní tvou cestu ke spravedlnosti.

Zvládni schopnosti svých hrdinů a povolej posily, abys aktivoval silné útoky, v nichž je ti k dispozici i tvé prostředí a dosáhni totální destrukce v bojovém poli. Bitvy se nebudou odehrávat jen na zemi, vydej se nad zemský povrch mezi budovy, kde i stěny se stanou částí akce.

HERNÍ OBSAH:

Plus Ultra! – Založeno na oblíbené manga sérii.
Hrdinové nebo padouši – CZvol si jednoho z oblíbených charakterů jako je Deku, All Might, Tomura a proklesti si cestu ke spravedlnosti.
Totální destrukce – Po ruce je ti i prostředí, v němž se budou odehrávat líté bitvy.
Spoj síly – Vyber si až 2 spojence a společně vytvářejte silná komba.