My Hero One’s Justice

Výprodej
Vyšlo: 26.10.2018 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 89695 /
Záruka: 2 roky
-71%
My Hero One’s Justice
Hra pro PS4 - Ať už chceš vidět zničení lidstva, nebo věříš v tom, že hrdinové mají ochraňovat ty, kteří ochranu potřebují, dokaž svou vůli v My Hero One's Justice. Populární manga série se vrací zpět k životu a hráči si tak budou moci zahrát za oblíbené postavy, jako je Izuku Midoriya, Katsuki Bakugo, Tomura Shigaraki a mnoho dalších v této arénovité akci, v níž si budeš moci zvolit mezi hrdinou a padouchem, což ovlivní tvou cestu ke spravedlnosti.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
499 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
My Hero One’s Justice My Hero One’s Justice
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 699 Kč 499 Kč

Podrobné informace

Ať už chceš vidět zničení lidstva, nebo věříš v tom, že hrdinové mají ochraňovat ty, kteří ochranu potřebují, dokaž svou vůli v My Hero One's Justice. Populární manga série se vrací zpět k životu a hráči si tak budou moci zahrát za oblíbené postavy, jako je Izuku Midoriya, Katsuki Bakugo, Tomura Shigaraki a mnoho dalších v této arénovité akci, v níž si budeš moci zvolit mezi hrdinou a padouchem, což ovlivní tvou cestu ke spravedlnosti.

Zvládni schopnosti svých hrdinů a povolej posily, abys aktivoval silné útoky, v nichž je ti k dispozici i tvé prostředí a dosáhni totální destrukce v bojovém poli. Bitvy se nebudou odehrávat jen na zemi, vydej se nad zemský povrch mezi budovy, kde i stěny se stanou částí akce.

HERNÍ OBSAH:

Plus Ultra! – Založeno na oblíbené manga sérii.
Hrdinové nebo padouši – CZvol si jednoho z oblíbených charakterů jako je Deku, All Might, Tomura a proklesti si cestu ke spravedlnosti.
Totální destrukce – Po ruce je ti i prostředí, v němž se budou odehrávat líté bitvy.
Spoj síly – Vyber si až 2 spojence a společně vytvářejte silná komba.