Move Sports Champions 2

Bazar
Kód produktu: P14602 /
Záruka: 2 roky
Sports Champions 2 je pokračováním doposud nejprodávanějšího titulu pro systém pohybového ovládání PlayStation Move. Druhý díl využívá unikátním způsobem přesných ovládacích prvků, díky nimž vám zprostředkuje vynikající úroveň realizmu při libovolném sportování.
Platforma
PlayStation 3
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Move Sports Champions 2 Move Sports Champions 2
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

Sports Champions 2 je pokračováním doposud nejprodávanějšího titulu pro systém pohybového ovládání PlayStation Move. Druhý díl využívá unikátním způsobem přesných ovládacích prvků, díky nimž vám zprostředkuje vynikající úroveň realizmu při libovolném sportování. Hrát můžete s jedním i dvěma ovladači Move, stejně jako vyzvat až čtveřici přátel pro soupeření na jedné konzoli. Tentokrát na vás čekají golf, boxování, bowling, lyžování, tenis a vylepšená lukostřelba. S pomocí kamery PlayStation Eye si navíc snadno přizpůsobíte avatary a pořídíte fotografie z vašeho soupeření s přáteli v režimu Party.

Co nás čeká?

  • Popadněte svůj pohybový ovladač PlayStation Move a dejte se do boje o zlato ve zbrusu nových disciplínách – golfu, boxování, bowlingu, lyžování, tenisu a vylepšeném režimu lukostřelby.
  • Při soutěžení o zlatou medaili si vytvoříte turnaj až pro čtyři hráče, upravíte si vzhled své postavy a budete si moci uložit svůj profil i individuální statistiky.
  • V novém režimu Party budete moci připravit disciplíny pro svou rodinu a přátele – soutěžit ve vlastních turnajích a vybírat si vlastní pravidla i oblíbené sporty.

Foto & Video