Motorstorm Pacific Rift

Bazar
Vyšlo: 30.11.2009 /
Kód produktu: P8831 /
Záruka: 2 roky
MotorStorm: Pacific Rift je druhý počin nejprodávanějších brutálních závodů na PLAYSTATION 3 zanechává Monument Valley vprachu a přesouvá se na ostrov v Tichém oceánu, který se vyznačuje hustou džunglí, rozsáhlými močály, obrovskými horami a bublajícími sopkami.
Platforma
PlayStation 3
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Motorstorm Pacific Rift Motorstorm Pacific Rift
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

MotorStorm: Pacific Rift je druhý počin nejprodávanějších brutálních závodů na PLAYSTATION 3  zanechává Monument Valley v prachu a přesouvá se na ostrov v Tichém oceánu, který se vyznačuje hustou džunglí, rozsáhlými močály, obrovskými horami a bublajícími sopkami. Ale ať tě tento malebný obrázek neznáte; když se do toho jezdci opřou na plný plyn, může to být velmi nebezpečné a nevypočitatelné.

Co nás čeká?

  • Hra pro více hráčů je ještě více adrenalinová; 16 závodníků si to může rozdat on-line nebo až čtyři hráči mohou závodit na rozdělené obrazovce. Komplexní podpora ze strany sítě PLAYSTATION Network zabezpečí sofistikované žebříčky a tabulky s přehledem vedoucích jezdců.
  • Je to brutální, nebezpečné, nemilosrdné a nepředvídatelné a je to víc než jen hra – MotorStorm je způsob života. Festival se vrátí již letos na podzim a slibuje, že bude větší než kdykoli předtím.
  • Ostrov – úplně nové, nádherně zrealizované prostředí závodů
  • Dynamické akce a nepředvídatelná a brutální jízda off-road učiní z každého kola jedinečný zážitek
  • On-line může soupeřit až 16 hráčů a v režimu rozdělené obrazovky až 4 hráči

Foto & Video