MotoGP 19

Vyšlo: 06.06.2019 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 92052 /
Záruka: 2 roky
Máš již tuto hru? Vykoupíme ji! Získáš tak jinou hru levněji
Hra pro XONE - MotoGP19 oslavuje závody motorek díky zcela novým prvkům! Vyzvi své kamarády, vytvářej soutěže na profi úrovni a staň se ředitelem závodů v tom nejkompletnějším zážitkům pro více hráčů bez lagů všech dob!
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4 PC
Edice
Standard Edition
1 399 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
MotoGP 19 MotoGP 19
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 399 Kč

Podrobné informace


MotoGP 19

MotoGP19 oslavuje závody motorek díky zcela novým prvkům! Vyzvi své kamarády, vytvářej soutěže na profi úrovni a staň se ředitelem závodů v tom nejkompletnějším zážitkům pro více hráčů bez lagů všech dob!

Připomeň si tu největší soutěží řevnivost díky historickým výzvám, které opět vdechují život dějinám této disciplíny tím, že reprodukují ty nejslavnější epizody závodníků, motorek a týmů.

Soutěž proti rychlejší, chytřejší a přesnější umělé inteligenci se strojovým učením, která se v závodní hře objevuje vůbec poprvé!


Zahraj si na svého oblíbeného oficiálního závodníka na mistrovství 2019 a závoď na 19 různých tratích! Objev všechny třídy: Red Bull MotoGP™ Rookies Cup, Moto3, Moto2 a MotoGP a zcela novou třídu MotoE.

Popusť uzdu své kreativitě s novými nástroji, díky kterým bude tvůj závodník jedinečný! Vytvoř si vlastní styl, vyber si z té nejširší nabídky značek a doplňků všech dob a užij si nové grafické editory! Kombinuj fonty a tvary a přizpůsob si nálepku na zádech, přilbu a závodní číslo anebo si stáhni výtvory ostatních hráčů!

Začni jako zelenáč v režimu kariéry a vyšplhej se na vrchol žebříčku své třídy. A až budeš připraveni na těžší výzvu, rozjeď režim Pro Career a začni jako profesionální závodník MotoGP!

Vylepšuj výkon elektroniky své motorky během speciálních testů a naplánuj si takovou strategii, díky které budeš ten nejlepší!


Třetí sezóna MotoGP™ eSport Championship je zpět. Zdoláš stupínek vítězů?

 
Foto & Video