Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

Datum vydání: 23. 4. 2019

Mortal Kombat 11 přinese nový filmový příběh jako pokračování epické ságy, která spatřila světlo světa před více než 25 lety. Vrací se oblíbené postavy, takže si zahraješ třeba za Baraku, Raidena, nebo Sonya Blade a nově třeba za Gerase.

Mortal Kombat 11 za kačku

Získej hru za korunu*

1. Předobjednej si hru na našem e-shopu s vyzvednutím na prodejně.
2. Počkej na vydání hry (na SMS o připravení objednávky).
3. Přines na prodejnu dvě hry, z nichž každá z nich má k datu 23. 4. bazarovou prodejní cenu alespoň 799 Kč. Pokud přineseš jen jednu z nich, budeš mít Mortal Kombat 11 za polovinu ze standardní ceny na prodejně.
4. Odnes si hru Mortal Kombat 11 za korunu.

*Akci není možné využít na naší centrále v Naskové 3 a platí pouze do 26. 4. 2019 nebo do vyprodání zásob. Akce je platná pouze pro standardní edici hry Pouze jeden kus na zákazníka. Platí pouze pro verze pro PS4 a Xbox One.

Mortal Kombat 11

Základní edice

Pokračuj v epické sáze, která již existuje přes 25 let. Hráči se vžijí do role minulých i současných postav v čas popírajícím příběhu, který postaví Raidena proti Kronice - strážci času, který vytvořil celou existenci.

Days Gone Special edition

Premium edice

Premium edice kromě hry samotné obsahuje i exkluzivní steelbook a Kombat Pack s 6 DLC charaktery, 7 skiny a 7 sety vybavení.

Edice obsahuje:

  • Hru Mortal Kombat 11
  • Kovovou krabičku
  • Kombat Pack (Obsahuje 6 DLC charakterů s přednostním přístupem, 7 skinů a 7 setů vybavení)

Merchandise

Obleč se na hraní stylově! Mrkni na naši nabídku triček a kšiltovky s motivem hry. S nimi tě žádná zombie ani bandita neporazí.