Middle-earth: Shadow of War

Bazar
Kód produktu: P54546 /
Záruka: 2 roky
Hra pro XONE - Middle-earth: Shadow of War je nová akční dobrodružná hra se strategickými prvky, představující volné pokračování skvěle hodnocené hry Middle – earth: Shadow of Mordor, která vyšla v roce 2014 a odnesla si ocenění za nejlepší akční/dobrodružnou hru roku na The Game Awards 2014.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
299 Kč
Pouze na prodejnách
299 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Middle-earth: Shadow of War Middle-earth: Shadow of War
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

 

shadow_of_war-artwork


Middle-earth: Shadow of War je nová akční dobrodružná hra se strategickými prvky, představující volné pokračování skvěle hodnocené hry Middle – earth: Shadow of Mordor, která vyšla v roce 2014 a odnesla si ocenění za nejlepší akční/dobrodružnou hru roku na The Game Awards 2014.

Nabídne zbrusu nový příběh, v němž se opět setkáme se starými známými postavami - hraničářem Talionem a elfem Celebrimborem, kteří tentokrát mají za úkol proniknout skrze nepřátelské linie a vytvořit armádu, s jejíž pomocí se budou moci postavit proti samotnému Temnému pánovi Mordoru - Sauronovi.

V Shadow of War ty jako hráč dostaneš k dispozici Prsten Moci, který ti pomůže se utkat se smrticími nepřáteli, včetně Saurona a jeho věrného Nazgûla. Těšit se tak můžeš na rozpoutání monumentální bitvy o Středozem v této akční adventuře s otevřeným světem, která podobně, jako její předchůdce využije inovativního systému Nemesis, v rámci něhož budou silní Orkové a Urukové bojovat mezi sebou v boji o nadvládu nad Mordorem.

  

 

HERNÍ OBSAH:

  • Zbrusu nový příběh, navazující na děj hry Shadow of Mordor a nacházející se mezi událostmi, odehrávajícími se v Hobitovi a Pánu Prstenů.
  • Inovativní systém Nemesis, schopný vytvářet unikátní, osobité příběhy díky procedurálně generovaným nepřátelům, pamatujícím si každé předchozí střetnutí s hráčem.
  • Rozmanitá hratelnost v otevřeném světě a množství vlastností k osvojení a vylepšení.
  • Rozlehlý svět plný epických hrdinů, nesmiřitelných skřetů a ikonických lokací, které můžete znát z filmů i lore jako takového.

 


Foto & Video