Messenger Bag - Assassin's Creed Origins

Výprodej
Vyšlo: 23.02.2018 /
Kód produktu: 86870 /
Záruka: 2 roky
-33%
Messenger Bag - Assassin's Creed Origins
Merchandise - Dej na odiv své fanouškovství ke značce Assassin's Creed a pořiď si tuhle brašnu, do které uložíš vše potřebné, ať budeš kdekoliv na cestách. Na přední straně s logem, přezkami pro uzavření, které schovávají hned několik kapes, včetně síťované například na malou láhev s pitím, velkou pro uložení všech nezbytných věcí a hned několik malých přihrádek na zip.
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Messenger Bag - Assassin's Creed Origins Messenger Bag - Assassin's Creed Origins
Ostatní merch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
899 Kč 599 Kč

Podrobné informace

 

Dej na odiv své fanouškovství ke značce Assassin's Creed a pořiď si tuhle brašnu, do které uložíš vše potřebné, ať budeš kdekoliv na cestách. Na přední straně s logem, přezkami pro uzavření, které schovávají hned několik kapes, včetně síťované například na malou láhev s pitím, velkou pro uložení všech nezbytných věcí a hned několik malých přihrádek na zip.

Díky nastavitelnému ramennímu popruhu se jedná o hodně šikovné příslušenství, ať už se budeš zrovna toulat po Egyptě, či kdekoliv jinde. Pochází z oficiálního merchandise ke hře Assassin's Creed Origins.

  


Doplňující informace:

Materiál: polyester

Váha: 262 g


Foto & Video