Medal of Honor: Airborne

Bazar
Vyšlo: 12.03.2010 /
Kód produktu: P7763 /
Záruka: 2 roky
Medal of Honor: Airborne je další díl v populární sérii válečných akcí od společnosti Electronic Arts, který je postaven na zbrusu novém next-gen enginu a uvede hráče do role vojína první skupiny 82. parašutistické divize jménem Boyd Travers.
Platforma
PlayStation 3
299 Kč
Pouze na prodejnách
Medal of Honor: Airborne Medal of Honor: Airborne
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

Medal of Honor: Airborne je další díl v populární sérii válečných akcí od společnosti Electronic Arts, který je postaven na zbrusu novém next-gen enginu a uvede hráče do role vojína první skupiny 82. parašutistické divize jménem Boyd Travers. V jeho kůži hráč absolvuje řadu dramatických bitev po celé Evropě, přičemž začínat se bude na Sicílií a končit v samotném srdci německé říše. Mise se budou odehrávat hlavně za nepřátelskými liniemi a každá bude začínat seskokem s padákem, který bude mít hráč plně ve svých rukou. Jenom na něm tedy bude záviset, kde nechá svoji postavu dopadnout a jak se pak bude daná mise vyvíjet.

Co nás čeká?

  • Otevřená bojiště - každou misi odstartujete seskokem na nepřátelské území, kde místo přistání, které si zvolíte, může dramaticky změnit vývoj probíhající bitvy. Jakmile dopadnete, začněte napadat nepřítele a plňte zadané úkoly během hledání cesty v rozsáhlém a volně průchozím prostředí.
  • Vertikální boj - bojujte na zemi nebo na vrcholcích střech, balkónech, věžích a přírodních útvarech v mnoha prostředích, odpovídajících různým částem evropského válčiště.
  • Affordanční AI - nový impozantní systém AI dodává nepřátelům prvek vysoké nepředvídatelnosti a inteligentního jednání, který prověří i ty nejrafinovanější bojové strategie.
  • Vylepšitelné zbraně - vůbec poprvé budete moci vylepšovat zvolené zbraně autentickými a volně nastavitelnými modifikacemi, které zvýší přesnost střelby.
  • Válka je peklo - podle toho kde a jak zahájíte boj s nepřítelem, spustí se originální animace umírání nepřátel v závislosti na typu střetu.