Mass Effect Andromeda

Mass Effect Andromeda

Dátum vydání: 23. 03. 2017

Zační svou vesmírnou pouť již dnes! Andromeda Initiative právě shání nové rekruty a ty můžeš být mezi nimi! Buď prvním, kdo objeví novou galaxii a popasuj se s nástrahami a výzvami, jež na tebe v jejích útrobách čekají. Budeš se muset domluvit s mimozemskými rasami, v lítých bojích zlikvidovat hrozby a odejít jako vítěz - objevitel nového životního prostoru pro lidstvo.

Hra

Ke každé předobjednávce ti nyní navíc přidáme i krásný steelbook s notivem hry a aby toho nebylo málo, ještě získáš i speciální S Deep Space Explorer Armor, s nímž bude prozkoumávání Andromedy trochu veselejší a hlavně více šik. Kromě toho je ovšem připraven i Nomad skin a Multiplayer Booster Pack, který se bude hodit především v novém prvku v rámci série - kooperativním multiplayeru.

Předobjednej nyní a získej navíc:

  • Speciální steelbook (kovovou krabičku) s motivem hry - rozebráno ke dni 7. 2. 2017.
  • S Deep Explorer Armor
  • Nomad skin
  • Multiplayer Booster Pack

Doplňky

Kromě těchto parádních sběratelek na tebe v obchodě čeká i spousta oblečení a doplňků s motivy této unikátní sci-fi série. Na průzkum galaxie je totiž třeba se pořádně obléknout. Tak mrkni na naši nabídku a těš se s námi na herní událost příštího roku!