Marvel vs Capcom Infinite

Bazar
Kód produktu: P84994 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Světy Capcom a Marvel se znovu střetávají a staví proti sobě své nejodvážnější bojovníky z legendárních panteonů. Čekají je velkolepé souboje bez servítek.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
599 Kč
Pouze na prodejnách
599 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Marvel vs Capcom Infinite Marvel vs Capcom Infinite
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč

Podrobné informace

 

 

Marvel vs Capcom

Světy Capcom a Marvel se znovu střetávají a staví proti sobě své nejodvážnější bojovníky z legendárních panteonů. Čekají je velkolepé souboje bez servítek.


Rozstřílej své nepřátele na kusy slavným Buster Gunem jako Mega Man X, ukaž svou genialitu a technologické vychytávky jako Iron Man nebo dej nepřátelům ultimátní nakládačku v roli Captaina Marvela.


Capcom_Marvel_01

Ve světě superhrdinů ale nic není tak, jak se zdá. Ohromující síla kamenů nekonečna je k dispozici tobě i tvým protivníkům. Jejich jedinečné schopnosti mohou změnit vývoj celé bitvy: k dispozici je nejen manipulace s časem, ale také další dosud neodhalené schopnosti.

 

HERNÍ OBSAH:

  • Nové křivdy znovu povstávají v tomto crossoveru, v němž bitvy přetrvávají věky. Kde si hráči vyberou své charaktery a pustí se do týmových bojů 2vs2, které dovolí zazářit novým mechanikám, které jsme v rámci značek ještě nikdy neviděli.
  • Neomezená moc - vyber se jeden z šesti mocných Nekonečných Kamenů z universa Marvel a zvrať průběh bitvy. Každý Kámon poskytne tvým hrdinům jedinečné schopnosti a efekty, jež ti pomohou vyhrát i ten nejtězší souboj.
  • Ikoničtí hrdinové - vprav se do kůže Mega Mana X, Morrigan, Kapitána Ameriky, Iron Mana a Kapitána Marvela a pokus se zastavit Thora, Rocket Raccoona, Chrise Redfielda, nebo třeba Ultrona. Celkem se utká hned 14 různých postav z obou světů.
  • Přístupný obsah pro jednoho hráče - vypracuj si své schopnosti v režimech Training, Mission a Arcade
  • Rozsáhlý multiplayer - pusť se do online módů a postupuj po žebříčku v Ranked módu - dokonce je přístupný i Spectator mód, takže soukromé turnaje nebudou naprosto žádný problém. 

 

Foto & Video