Marvel Spider-Man 2

Marvel's Spider-Man 2 nyní přináší PS5 hráčům dlouho očekávanou exkluzivitu, kterou si nemohou nechat ujít. Tato epická RPG adventura nabízí nová dobrodružství, která tě zavedou na dechberoucí cestu po marvelovském New Yorku. Prozkoumej město, houpej se na pavučinách, skákej z budovy na budovu a objev nová pavučinová křídla. To ale rozhodně není vše. Čti dále pro více informací o hře.

Dva Spider-Manové, jedno město

V příběhu Marvel's Spider-Man 2 spojí síly Peter Parker a Miles Morales, kteří se vrací, aby zažili nová dobrodružství. Ve hře můžeš bleskově přepínat mezi oběma Spider-Many, což ti umožní prozkoumat rozšířený marvelovský New York, objevovat nové čtvrti Brooklyn a Queens, stejně jako další fascinující lokace, včetně Coney Island a mnoho dalších míst.

Boj se superpadouchy

Tvým úkolem bude postavit se novým i ikonickým padouchům, kteří se pokusí zahnat město do temnoty. Budeš muset čelit monstróznímu Venomovi, Kravenovi, Lizardovi a mnoha dalším, a co je nejdůležitější, tvá rozhodnutí budou mít zásadní dopad na osud města.

Zlepšení pro nejlepší hratelnost

Marvel's Spider-Man 2 přináší také vylepšené high-tech vybavení, které poskytuje hlubší a bohatší herní zážitek. Díky haptické odezvě a citlivým vibracím budeš moci lépe vnímat dění ve hře, akrobatické pohyby s adaptivními spouštěmi ti umožní provádět ještě větší akce, rychlé načítání díky superrychlému SSD zajistí plynulý průběh hry a zvukové prostředí Tempest 3D AuditoTech tě vtáhne do světa Spider-Mana naplno.

Spider-Man merchandise

Pokud jsi opravdovým fanouškem Spider-Mana a Marvelu, pak si nemůžeš nechat ujít širokou nabídku merchandise s touto tematikou. Můžeš si vybrat z triček, sošek, figurek Funko POP!, hrnků, lampiček a mnoho dalších produktů, které ti umožní ukázat svou oddanost Spider-Manovi a celému marvelovskému vesmíru.

více méně